2737
2734
عنوان

خونتون مرتبه؟؟؟☹☹☹

679 بازدید | 54 پست

من کلی لباس تا نکرده دارم اتاق خواب مثه اینکه بمب منفحر کرده باشن اشپزخونمم ویرونس کمرم درد میکنه بچمم هی نق میزنه شوهرمم الان میاد غر میزنه😐😐😐شما تو چه وضعیتین☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوشنبه عصر همه رو برررررق انداختم رفتیم جایی شبم موندبم.دیروز عصر اومدیم خونه چشم برهم زدنی بچه هام با بچه های مهمونامون کن فیکون کردن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731

اینطورکه معلومه سرحالتون منم همه جام مرتبه امروزجارودستمال کشیدم.شامم حاضره ظرف ندارم.

لباسم تازه تاکردم ولی سه تاپیرهن همسری بایداتوکنم وموندن

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

کسی دل خوش نداره گلم. همه انرژیمون صرف فکر کردن میشه. وقتی واسه فعالیت جسمی نمیمونه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2738

الهی عزیزم مثل خودتم دکتر بودم یه امروز خونه رو واسه شوهرم وپسرم گذاشتم اومدم خونه همه چی بهم ریخته لباس های وسط خونه اپن پر ظرف و وسایل سینکم پر ظرف نشسته انگار چندهفته تمیز نشده خسته شدم منم کمرم دردم 

بنی ادم بنی عادتن ☹

کلا زیاد واسم مهم نی تمیزی،الان ظرف کثیف ندارم،چیزیم رو زمین نیست،همین کافیه🐀😆

ولی کلا شاید سالی دو سه بار گردگیری کنم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706