2733
2734

تا میتونی اب و شیر و ابمیوه بخور

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بایدببینی چی شیرخشکی به بچه ات می سازه بعدم بروپیش دکتراطفال ببین چه شیرخشکی پیشنهادمیکنه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2728

شیر افزا بخور 

فرنی با زیره درست کن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

مامایی میگفت . خانمی بچه ای رو از بهزیستی گرفته بود . اومد پیش ما و گفت میخوام به بچه شیر بدم . انقدر بچه رو زیر ...اش گرفته بود تا شیر اومده بود . می گفت اگه خودم با چشم خودم نمیدیدم باورم نمیشد . شما هم سعیت رو بکن ، عشق مادری معجزه میکنه .

سویق سنجد بخور شیر افزاست .

2738

یه شیر افزای هست به اسم گلاتومید یا چه چیزی شبیهه این،خیلی خوبه

درضمن هر چقدر توی شب به بچه بیشتر شیر بدی غدد شیر بیشتر توی روز شیر تولید میکنه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻