1232
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

هارهار ... چقد لوس 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

😑😑😑😑😑

حالا چی هست که در به درشی

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
8
خیلی بختش بسته شده  یعنی چی  حیف دارم میرم حموم برگردم خاستگاررو پیدا کنیا

خیلی واسه جمله قبله...دنبالم‌ خیلی

پیشاپیش عافیت😆

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

احتمالا از ترس فامیل شدن با شما خواستگاراش فرار میکنن خخخخخ 😜

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

سلام

مثل اینکه خواهرشوهرتون خیلی شمارو اذیت میکنن  

ان شاءالله زودتر با یه پسر خوب و ایده آل ازدواج کنن و راحت بشید:)) سر سفره افطار دعا کنید

تا اطلاع ثانوی جواب پستای اقتصادی ( راجع به ارز،طلا،مسکن،خودرو،بورس و...) نمیدم بنا به دلایلی که فعلا نمیگم.پس نه به اسمم تاپیک بزنید نه منو برای سوال اقتصادی منشن یا ریپلای کنید.سعی کنید برای برنامه ریزی و مدیریت مالی و اقتصادیتون از دور و اطرافیان و آشنایان و اهل تجربه و ریش سفید مشورت بگیرید نه از کسی که در نی نی سایت پلاسه و نه از نزدیک دیدینش و نه میشناسینش.جوانمرد نه طلافروشی داره نه صرافی نه نمایشگاه ماشین نه بنگاه املاک و نه اینکه دانشکده اقتصاد رفته.پس خودم رو فاقد صلاحیت مشورت میدونم.اگه دیدید کسی به اسمم تاپیک زد و سوال اقتصادی داشت گزارش بزنید و در گزارش بنویسید درخواست راهنمایی و مشورت از کسی که فاقد صلاحیت لازم برای مشاوره اقتصادی هست.جوانمرد جز یه معامله گر سهام در بورس کسی نیست.در مورد بورس هم کمکی از دستم بر نمیاد.بورس بازار بسیار پرریسک و بی رحمی هست و هر کی سرمایشو میاره تو بورس باید پیه همه چی رو به تنش بماله و انتظار کمک از کسی نداشته باشه.خودش وقت بذاره و مطالعه و تفکر کنه ببینه چه سهمی رو کی بخره کی بفروشه تا سود کنه و دنبال لقمه آماده از کسی نباشه.بورس جای افرادی هست که سواد اقتصادی و سیاسی بالایی دارن و اکثر اوقات در حال مطالعه و تفکر هستن و دانششون رو افزایش میدن.بورس جای کسانیه که دل شیر یا ببر در وجودشون هست.بورس مگه بچه بازیه هر کسی بیاد سود کنه بره؟!!!!!به جای اینکه وقت و فکرتون رو بذارید که چی بگید یا چگونه رفتار کنید تا جاری،باجناق،خواهرشوهر،خواهرزن،مادرشوهر،مادرزن و... رو بچزونید وقت و تفکرتون رو بذارید که چی و کی بخرید و بفروشید تا سود کنید  مطمئنا با موفقیت و پیشرفتتون چشماشون بیشتر از حدقه در میاد  گفتم اتمام حجت کنم که کاربران گرامی دیگه در هیچ تاپیکی تا اطلاع ثانوی جواب پستا و سوالات اقتصادی رو نمیدم پس هیچ انتظار و توقعی از من نداشته باشید
1167

بنده خدا.دوست منم دنبال خواستگار بذا خواهرشوهرش بود میخواست راحت بشه.شما چرا دنبال خواستگاری براش؟ 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبول سفارشات سرمه دوزی روی ترمه با قیمت مناسب آدرس کانال@terrmehsermeh
1241