2726

یه بچه چهار پنج ساله داره می فرسته هرروزخونه ما دیروز اومده پنج ساعت بازی کرده خودمم دوتا بچه دارم هم بازی همن

کنار مادر شوهرم زندگی میکنم نزارم بیاد بازی مادرشوهر باد میکنه

الانم با داداشش مادرشون فرستاده بیان بازی نمی گن مردم حوصله بچه خودشون هم ندارم چه برسه به بچه ما رو دیگه امروز دوتا فرستاده دیگه

منم بچه هام رو نمیفرستم حونشون آخه یکی دوبار رفته دعواشون شده شدیدا حرف های بدی هم یاد گرفته بود

چکار کنم باهاشون الان بفرستم برن خونشون بگم میخواییم بریم بیرون میترسم مادرشون ناراحت بشه از آدام ها هست همه جا پر حرفه

خونم رو هواست از بس بهم میرزن

.

چ بی فرهنگ  وااقعا ک برای راحتی خودشون مردم و ب زحمت  میندازن 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوه مادر شوهرم از خاله شوهرم بدتره

منم این مشکلو با بچه های خواهرشوهرم دارم ب هوای دایی شون میان اعصاب منو بهم میریزن منم چندبار شوهرمو دعوا کردم اونم گفته نیاین و فلان دیگ الان کمتر میان

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟

من اعصاب اینجور آدما رو ندارم اون به آرامش و حریم شخصی من احترام نمیذاره بعد من بچه هاشو بیرون نکنم که ناراحت نشه؟ 

خب بشه بهتر دیگه بچه نمیفرسته

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔