2410
2553

فرقی نداره  خانه داری ..آشپزی ..همسرداری ..بارداری لاغری چاقی ...خلاصه همه چی ..

فرقی ام نمیکنه ..شاید ی چیز کوچیک وپیش پا افتاده بنظر برسه ولی حتما ب درد بقیه میخوره 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچوقت غرور همسرتون رو جلوی خانواده اش نشکنید،یعنی هرگزجلوی خانوادش بهش کوچکترین بی احترامی نکنید❤

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

واسه چاقی سویق کامل بخورید دوقاشق غذاخوری تو اب کم

واسه بالا بردن سیستم ایمنی بدن قرص روی خوبه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

آب برنج رو بریزید توی خورشت‌هاتون.خیلی خوب میشه😋

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2714
هیچوقت غرور همسرتون رو جلوی خانواده اش نشکنید،یعنی هرگزجلوی خانوادش بهش کوچکترین بی احترامی نکنید❤

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
اره

جوانه گندم 

عرق یونجه

مولتی ویتامین

وعده هاتو بیشتر کن

ماکارونی سیب زمینی تخم مرغ بیشتر بخور 

با غذات سالاد بخور با سس

صبحانه کره و تخم مرغ و گردو و ... بهور

معجون شیر خرما و گردو و کنجد درست کن بخور

موز و انگور زیاد بخور

رو پلو کره بنداز

اما قبلش مراقب سلامتیت باش

من تو قندونای خونم چند تا گل محمدری میذارم خیلی قشنگ میشه حس خوبی بهم میده هرکیم بخواد میتونه بگیره بذاره تو چاییش

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
جوانه گندم  عرق یونجه مولتی ویتامین وعده هاتو بیشتر کن ماکارونی سیب زمینی تخم مرغ بیشتر بخو ...

ممنون عزیزم

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕