1147
1273

فرقی نداره  خانه داری ..آشپزی ..همسرداری ..بارداری لاغری چاقی ...خلاصه همه چی ..

فرقی ام نمیکنه ..شاید ی چیز کوچیک وپیش پا افتاده بنظر برسه ولی حتما ب درد بقیه میخوره 

خدایا راهی نمیبینم ، آینده پنهان است اما مهم نیست همین کافیست که تو راه را میبینی و من تو را . . .

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

هیچوقت غرور همسرتون رو جلوی خانواده اش نشکنید،یعنی هرگزجلوی خانوادش بهش کوچکترین بی احترامی نکنید❤

1-من ارزشممندم.   2-من سالمم.     3-بهترین اتفاقات به سمت من می آید.    4-من به خودم افتخار میکنم.     5-من همیشه خوبی هارا در مردم جستجو میکنم.       6-من با همه ارتباط صمیمانه دارم.      7-من عاشق زندگیمم
1291
1274
هیچوقت غرور همسرتون رو جلوی خانواده اش نشکنید،یعنی هرگزجلوی خانوادش بهش کوچکترین بی احترامی نکنید❤

خدایا راهی نمیبینم ، آینده پنهان است اما مهم نیست همین کافیست که تو راه را میبینی و من تو را . . .
اره

جوانه گندم 

عرق یونجه

مولتی ویتامین

وعده هاتو بیشتر کن

ماکارونی سیب زمینی تخم مرغ بیشتر بخور 

با غذات سالاد بخور با سس

صبحانه کره و تخم مرغ و گردو و ... بهور

معجون شیر خرما و گردو و کنجد درست کن بخور

موز و انگور زیاد بخور

رو پلو کره بنداز

اما قبلش مراقب سلامتیت باش

خدایا عاشقتم که همیشه برام بهترینها رو کنار گذاشتی😍😘😘

من تو قندونای خونم چند تا گل محمدری میذارم خیلی قشنگ میشه حس خوبی بهم میده هرکیم بخواد میتونه بگیره بذاره تو چاییش

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
1226

مثلا ی چیزی ک من خودم تازه کشف کردم ..

واسه راحت اسیاب کردن گردو داخل اسیاب کن چن حبه قند بندازیم دیگه ب هم نمیچسبند 

من تو قندونای خونم چند تا گل محمدری میذارم خیلی قشنگ میشه حس خوبی بهم میده هرکیم بخواد میتونه بگیره ...

جالب بود ممنون

آب برنج رو بریزید توی خورشت‌هاتون.خیلی خوب میشه😋

جدی ؟؟؟ وقع ای ک اب کش میکنیم شوره اونو میگید؟؟؟؟

1290