2726
عنوان

وای خدا چرا منو با این چیز بزرگی امتحانم کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرم میکشه مارمولک ازش نمیرسه ولی من 😭

با کفش و دمپایی فک نکنم بمیرن ؟

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
من سوسک همیشه خودم میکشم 

نه من اصلا نمیتونم دروغ چرا

صدایی که موقع له شدن میده اعصابمو خورد میکنه

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
چشم استغفرالله ربی و اتوب الیه لعنت به دل سیاه شیطون 😄😄😄

شدی بند خالص خدا😁

اره ولی نقش زیادی تو میط زیست دارن

مرده شورشو ببرن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
با کفش و دمپایی فک نکنم بمیرن ؟

نه با چوب اینقدر باید بزنه تو مخش تا بمیره صدتا جون داره.این که چیزی نیست یکی از دوستام بچه بوده هنوز راه نمیرفته مامانش اینا براش تعریف کردن که مارمولک خورده کل مارمولک فقط سرش مونده بوده که باباش میرسه میبینه دهنش خونیه و یه چیزی داره زور میزنه که فرار کنه😲

نه با چوب اینقدر باید بزنه تو مخش تا بمیره صدتا جون داره.این که چیزی نیست یکی از دوستام بچه بوده هنو ...

من جای تو باشم با اون دوستم قطع رابطه میکنم😑😂

الان خودش مارمولک میکشه نمیترسه .کسی که خون مارمولک خورده  😂😂😂

😂😂😂😂

چی کار کنم امتحان دارم نمیتونم بخونم اول خرداده امتحانم گوشی نمیزاره😭😭

خونه مامان بزرگم دسشویی اش اجریه داشتم کارمومیکردم بچه مارافتادپایین سکته زدم 

بچه مااااااار 

یا خدا چی کارش گردین 

من مار دوس دارم 

😂😂😂😂 چی کار کنم امتحان دارم نمیتونم بخونم اول خرداده امتحانم گوشی نمیزاره😭😭

گوشی خاموش کن بزار تو کمد تا درست تموم نکردی دست نگیر .به خودت قول بده سخت نیست باور کن

2706