2726
عنوان

وای خدا چرا منو با این چیز بزرگی امتحانم کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 91 پست
خیلی مسخره و ترسناکه قیافش

اره ولی نقش زیادی تو میط زیست دارن

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای هر کاری میخوام بکنم که ترسم از سوسک بریزه نمیشه😭😒خیلی دوست دارم که نترسم ازش ولی نمیتونم‌.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
واای هر کاری میخوام بکنم که ترسم از سوسک بریزه نمیشه😭😒خیلی دوست دارم که نترسم ازش ولی نمیتونم‌.

نمیشه الکی سعی کن موجودی خطرناک و چندش و ترسناک و زشت تر از اون 😣

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
2728
نمیشه الکی سعی کن موجودی خطرناک و چندش و ترسناک و زشت تر از اون 😣

از هیچی نمیترسم جز همین سوسک 😖دوست دارم به ترسم غلبه کنم ولی تا حالا موفق نبودم😁

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
اخه حس میکنم مارمولک از ادم فرار میکنه ولی سوسکم فرار میکنه به گیجی میزنه میپره رو ادم

واای آره😂😂😂😂

جون من یکی بگه چرا از سوسک میترسین

من چرا نمیترسم😐 دبیرستان هر وقت سوسک تو کلاس میدیدیم میگفتن سپیییده بیا اینو بنداز بیرون😒

از سگ های هار میترسم ولی. میترسم پاچمو بگیره

واااای چندش تر ازمارمولک اصلا وجود نداره

وای خیلی نازه که تاحالا به دستاش دقت کردی 😂😂😂😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خواهشاهرچی میبینیدتاپیک نزنید دیگه شاید یکی بدش بیاد چندشش بشه یا بترسه ملاحظه ام خوبه

چشم امر دیگه 😒

جون من یکی بگه چرا از سوسک میترسین من چرا نمیترسم😐 دبیرستان هر وقت سوسک تو کلاس میدیدیم میگفتن سپی ...

سوسک از هما چی ترسناک تره با اون پاهای نازکش عققق

من عنوانو خوندم فکرم منحرف شد چیز بزرگ 😂😂😂😂

منحرفی ویگ عجقم یه استغفرالله بگو استغفار کن بخاب

2706