2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تخم مرغ رو هم بزن دو سه قاشق آرد بريز توش هم بزن الك كن كه دون دون نشه 

نمك و فلفل بزن

قارچ رو اول بزن داخل اين مايه

بعد توي آرد سوخاري بچرخون

بعدم سرخ كن

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
با سرخ كن عالي ميشه يا تو شير گرم كن ك ارتاع داره روغن بريز  مثه كنتاكي ميتوني بهش پودر بزني م ...

سرخ کن ندارم، اول قارچا رو با آب بپزم بعدش توی تخم مرغ و پودر سرخ کنم یا نیازی ب پختن نیس؟

2738

قارچت خام باشه. و ارد سوخاری هم ازین دونه دارا باشه خیلی خوب میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

سلام دوستای عزیز با احازه استارتر گل

من در زمینه تهیه انواع فینگزفود. سینی مزه. پک های ویژه افطاری فعالیت دارم.

خوشحال میشم بتونم درخدمتتون باشم.

این کانال تلگ رام foodkade_mahfa@

اینم پیج اینستاfoodkadeh_mahfa

من یک زن خانه دارم که تمام عشقم رو نثاره بچه هام و همسرم میکنم. باعشق اشپزی میکنم و هنرم رو در قالب اشپزی و تهیه غذاهای زیبا فینگرفودی به همه شما عزیزان تقدیم میکنم. خوشحال میشم که از کارام دیدن کنید. پیج اینستا foodkadeh_mahfa        ادرس ت ل گ رام foodkade_mahfa@

قارچ آب جذب میکنه و زمان پخت اب میندازه برای همین نباید بشوریش و فقط گلشو با دستمال بگیر توی پخت انقدر دما بالاست که تمام میکروباش کشته میشه... یه تخم مرغ رو خوب بزن، قارچای خام رو اول کامل بزن تو ارد سفید بعد بزن تو تخم مرغ بعد تو ارد سوخاری. روغن کامل داغ باشه بعد قارچا رو سرخ کن. هر ارد سوخاری ای خوشمزه نیست من پودر سوخاری ترخینه یا پودر سوخاری گلها میزنم

2706