2737
2734

تو هفته پنجم هستم ولی هیچ حسی از بارداری ندارم چند روز که عقب انداخته بودم مدام دردای پریودی رو داشتم ک دکترم واسم شیاف پرژسترون نوشت الان ک چند هفته میگذره هیچ دردی دیگه ندارم سونو هم جز یه ساک ضعیف چیزی نشون نداد با وجود شیاف سقط نمیشه جنین حتی اگه پوچ باشه ؟؟میشه تجربیاتتون رو بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا شیاف پروژسترون رو قطع کردم؛به خونریزی افتادم

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2728

با دکترت مشورت کن.انشالله که مشکلی نباشه.

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2738

اگه.پوچه خب شیاف رو قطع کن بزاربیفته

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

من بد خوندم فکر کردم زدی خونریزی کردی با وجود شیاف الان باز خوندم دیدم خونریزی داشتی و شیاف داده دکتر .ببین اصولا تا وقتی قلب دیده نشه شیاف نمیدن ولی بعضی دکترا تجویز میکنن.اگر الان5هفته هستی زوده بگی که پوچ هست 

ما ملت حسينيم