2733
2734
سلام من در هفته 16 بارداری به علت جمع شدن آب در بدن جنین مجبور به سقط شدم حالا 2 هفته از سقطم میگذره خیلی ناراحت و نا امیدم میترسم دوباره همین اتفاق در بارداری بعدیم بیوفته تو رو به خدا اگه تجربه ای در این مورد دارید کمکم کنید .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام یکساله اینجا عضوم تا حالا ندیده بودم هیدروپس را کسی عنوان کنه من 4 سال پیش شش ماه کامل به علت هیدروپس ختم حاملگی دادم تو خیلی خوش شانس بودی هفته 16 اتفاق افتاد برات هر چی بزرگتر بشه بدتره منم خیلی افسرده شدم شوک خیلی بزرگی بود تا اون وقت راجع بهش چیزی نشنیده بودم امروز تشخیص دادن فرداش ختم بارداری دادن خیلی سریع اتفاق افتاد تا مدتها از خودم میپرسیدم چرا ؟با چندین دکتر حرف زدم و راجع بهش تحقیقات وسیعی کردم و آزمایشهای متعددی انجام دادم دست آخر به نتیجه عفونت سی ام وی رسیدم که ظاهرا من مبتلا شده بودم و نفهمیدم چون علائمش عین سرماخوردگیه وووو الان 3 ساله که دارم تلاش میکنم یکی دیگه باردار شم و نمیشم! البته همه دکترهایی که سوال کردم ازشون گفتن این ناباروریت هیچ ربطی به اون نداره. موفق باشی عزیزم و یک تجربه غم و اندوهتو حبس نکن احساساتتو تخلیه کن گریه کن تا سبک شی اگه نه چند ماه دیگه کله پا میشی و احتیاج به روانپزشک پیدا خواهی کرد ....
2731
ستایش جان و باران جان برای هردوتون متاسف شدم و باهاتون همدردم از من میشنوید بعد از دوتا پریود اقدام به بارداری کنید هرچی عقب بیفته فکر و خیالتون بیشتر میشه و علامت سوالهای بیشتری براتون ایجاد میشه...
من سزارین کردم اونم سخت بود.. من و شوهرم فامیلیم اما آزمایشهای ژنتیکمون بدون عیب و نقص بود در ضمن گروه خون منفی هم ممکنه باعثش باشه که مال من نبود.و چند فاکتور دیگه مثل ابتلا به سالمونلا . لیستریا.وووو
غمم تازه شد بعد از چهارسال ....برین سفر گردش زیارت سیاحت حال و هواتون رو عوض کنید...به روح و جسمتون بها بدین تقویت کنین هم غذایی هم ویتامین هم همچی نشینین خونه بهش فکر کنین آینده پیش روی شماست .. خوب و خوش باشید.
سلام من 15هفته بودم که متوجه هیدروپس شدم باهم فامیل نیستیم العان 10روزسقط کردم دنبالش نگرد که چرا چون دیوونه میشی من فقط یه بار تحقیق کردم اعصابم ریخت بهم اگه دنبالش بری بهم میریزی جواب ازمایشام نیومده ولی دکتر گفت شاید هیچ وقت دیگه پیش نیاد برام دعا کنید براتون دعا میکنم
سلام منم هفته 28 بود که باسونو متوجه شدم جنین هیدروپس شدید داره و همچنین کلاب فوت هم داشت یعنی پاهاش به سمت داخل کج بود و طبیعی زایمان کردم خوبه حداقل واسه شماها کوچک بوده ما فامیل هستیم البته هنوز یرای ازمایش نرفتم فقط تو بیمارستان که بودم دکترا میگفتن مال زنتیکه بعضی ها هم میگن زنتیکی نیست و کم هم پیش میاد حالا معلوم نیست علت چیه لطفا هرکس اطلاعی پیدا کرد بیاد اینجا بنویسه ممنون .باران و مامان نینی جواب ازمایشهایتان را بیایید بگویید
2738
سلام منم جنینم مشکل هیدرو1س شده چند روزه که زایمان کردم ماه چهار بودم جنینمو بردم آزمایش تا علت رو بفهمیم گفتند جوابش یک ماهه دیگه میاد فامیلم هستیم خیلی دوست دارم دلیلشو زود بفهمم
سلام
من توی هفته 12 سونو کردم گفتن نی نی کیست هیگروما داره بعدم گفتن بدنش هیدروپس شده مجبور شدم کورتاژ کنم.از دوتا دکتر پرسیم گفتن دیگه تکرار نمیشه.گفتن علت خاصی نداره گفتن امکان داره واسه هرکس اتفاق بیفته.ازدواجم فامیلی بوده گفتن به اونم ارتباطی نداره.فقط خدا میدونه چه حالی دارم .دارم از استرس میمیرم همش نگرانم.من همچین چیزی ندیده بوم.امکانش هست دوباره تکرار شه؟آخه علتش چیه؟تورو خدا یکی کمک کنه.......
سلام
من توی هفته 12 سونو کردم گفتن نی نی کیست هیگروما داره بعدم گفتن بدنش هیدروپس شده مجبور شدم کورتاژ کنم.از دوتا دکتر پرسیم گفتن دیگه تکرار نمیشه.گفتن علت خاصی نداره گفتن امکان داره واسه هرکس اتفاق بیفته.ازدواجم فامیلی بوده گفتن به اونم ارتباطی نداره.فقط خدا میدونه چه حالی دارم .دارم از استرس میمیرم همش نگرانم.من همچین چیزی ندیده بوم.امکانش هست دوباره تکرار شه؟آخه علتش چیه؟تورو خدا یکی کمک کنه.......
سلام منم هفته 28 بود که باسونو متوجه شدم جنین هیدروپس شدید داره و همچنین کلاب فوت هم داشت یعنی پاهاش ...

چطور سقط کردی به من اجازه سقط نمیدن منم ۲۸ هفتگی متوجه شدم الان ۳۲ هفتمه هیچ دکتری برام هیچ کاری نمی کنه میگن غیر قانونیه

2706