1147
1226
عنوان

آقامون جنتلمنه💕💕+عکس

43039 بازدید | 984 پست

بیاید راجب همسرامون بگیم چرا همش باید از بدی هاشون بگیم...من تاپیک های زیادی خوندم که از همسراشون بد میگن...هم عکس بزارید هم شغلشون..

قربونت برم خدا...چقدر غریبی رو زمین🙁

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال
1233

اومدم ببینم کیا شوهراشون خوبن😑😑

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁

عکس نمیزارم

ولی دانشجو هست فعلا تو یه دفتر مالی کار میکنه شغل دومشم بورسه

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸
1167

واسه منو كه وقيح داره😂

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈
1220