2726
عنوان

لبمو چه رنگی تتو کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8488 بازدید | 30 پست
یدونه رژ ۲۴ساعته ی کالباسی بخر از اونا که روشن ترین رنگه

ووی خیلی زشت میشم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میشه   خواستم پشیمونت کنم یچیزی پروندم    

از راه درستی نرفتی🤣🤣🤣

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
کالباسی حس میکنم تیرگی لبمو نگیره. بعد اینکه من کلا کالباسی نمیزنم انگار به پوستم نمیاد . معمولا ر ...

پس همون قرمز بزن بالاخره خودت بهترمیدونی چی بیشتر بهت میاد قرمزاتفاقا بهتره ریزشم کنه چون پررنگه رنگش بهترمیمونه .بگو ی رنگ خوشگل واست ترکیب کنه مثلا قرمزوزرشکی ک میگی بیشتربت میاو

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
2728
دیابت منع تتو عزیزم مگ با مشورت واجازه پزشک .یااین بوده دلیلش یااینکه تتوکارش باتوجه ب کبودی لباس خن ...

پ منم بگم خنثی کننده اضافه کنه.

میگم قبل تتو نباید کاری بکنم؟؟

از راه درستی نرفتی🤣🤣🤣

من رفته بودم واسه تتو .بعد یه خانومی اومده بودخیییییلی سبزه بود و لباش سیاه بود

اومده بود رژ لب تتو کنه.وقتی کارش تموم شد عااااالی شد خیلی تغییر کرد.به نظر من رژلب تتو کن

پ منم بگم خنثی کننده اضافه کنه. میگم قبل تتو نباید کاری بکنم؟؟

معمولا خودشون میریزن باتوجه ب رنگ لبتون مگه جای مطمعنی نباشه ک نریزه و الکی ی چیزی بزنه .سه روز قبل قرص آسیکلوویرهر۸ساعت .بعدشم بخوری خوبه و روزا چرپ کردن با آچشمی  وشبها باکپسول ویتامین ای. قبل اینکه تتو بزنی خودش بت میگ چندروز قبل چ قرصی بخورو چیکارکن هنو 

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
ووی خیلی زشت میشم.

زشت نمیشی روشن ترین کالباسی برا این گفتم که گفتی چی بزنم  تیرگی لبامو بگیره از روش میتونی رژ هررنگ دوس داشتی بزنی من خودمم زیر همه رژهام کالباسی مایل به سفید میزنم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

بعد بهش بگو ک من سایه لب (شید)نمیخوام بگو میخوام وسط لبمم رنگ داشته باشه .اخه جدیدا مد شده شید میزنن ولی واس لبا تیره خوب نیست شید چون وسط لب بی رنگ میمونه 

الان لب این دوستمون شیده عزیزم .اگ لبات تیرگیش دراین حده اینجوری بزن روبورس تره ولی اگ لبات تیرست حتمااابگو رژتو کامل بزنه ک رنگ لبت دیگ اصلا معلوم نباشه 

بعد بهش بگو ک من سایه لب (شید)نمیخوام بگو میخوام وسط لبمم رنگ داشته باشه .اخه جدیدا مد شده شید میزنن ...

ن من اینطور نمیخوام.

کامل باشه 

میخورمش. کلا تا بزنم به دقیقه نکشیده میخورمش.

تیره بزن چون ۷۰درصدش میریزه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
من رفته بودم واسه تتو .بعد یه خانومی اومده بودخیییییلی سبزه بود و لباش سیاه بود اومده بود رژ لب تتو ...

من همه لبم اینطور نیست دورش مثل خط لب این رنگیه.فقط من توخونه این شکلیم.

عزیزم پروفایلت دیدم رفتم تاپیک قبلیات گفتی گروه رفع اشکال داری میش منم عضو کنی؟ ایدی کانالتو میدی؟

لبام خشکه بهش چیزی بمالم؟؟

2706