2410
2553

بچم ۲ سالشه..خلم کرده‌..ازبس گیر میده به یه چیزی ول کن نیست..همش سی دی میخواد بزارم براش...واقعا اذیت میکنه..مثلا میگه غذارو باید تو اتاق خواب بخوریم..کل اختیار خونه دستشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسرمن یک سال و دوماهشه..باورت میشه الان اشک منو دراورد؟؟مدااااااااااام بهم اویزونه ازجفتش تکون بخورم گریه و جیییییییییییغ شباهم ک صدبار پامیشه دیوانه شدم دیگه 😥😥😥😥

علی و عسل زیبای من❤
2714

بچه رئیسه!

ولی دیگه باید نه بشنوه چون بعدا که بزرگ بشه تو جامعه همه بهش بله نمیگن.بعدم باید صبر رو یاد بگیره.اگه کاری داشتی باید بهش بگی صبر کنه البته اگه کار اون مهم تر نبود

من همین یه دونه ام!

پسرمنن دوسال و نیمه،از صبح بیدار نیشه یا شبکه پویا ،یا سیدی

تمام اسباب بازیاشو میاره وسط هال ولو میکنه ،یکم تنهایی بازی میکنه خسته میشه بعد منو مجبور میکنه باهاش بازی کنم ،بیشتر وقتا خودش همه وسایلشو جمع میکنه میزاره سرجاش ،عاشق عمو پورنگ ،توهمشه همش میگه من عمو پورنگم ،جالبه کل روز آقا شلوار لی میپوشه و کلید کرده رو یکی از پیراناش،میگه پووورنگم منم خل میشم بعضی اوقات

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

وای دختر من اونیم سالشه از الان اینقدر زورگوهه 

میگه تاب ینی بشونم روتاب وغذا بده بهم بگم نه اینقدر گریه میکنه وقهرووو عروسکاشو پرت میکنه وتاب رو میزنه تو درو دیوار

بگمم بیا بشونمت هی پاشو در میاره محافظشو نمیذاره ببندم مکافات درست میکنه

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍