1232
1226

بچم ۲ سالشه..خلم کرده‌..ازبس گیر میده به یه چیزی ول کن نیست..همش سی دی میخواد بزارم براش...واقعا اذیت میکنه..مثلا میگه غذارو باید تو اتاق خواب بخوریم..کل اختیار خونه دستشه..

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

بهداین فکر کن که همیشه اینجوری شیرین و کوچولو نمیمونه. یه روزی حسرت همین بامزگی ها و دستوراش رو میخوری. پس قدرش رو بدون. گوشی رو بذار کنار و بهش برس

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)
1156

پسرمن یک سال و دوماهشه..باورت میشه الان اشک منو دراورد؟؟مدااااااااااام بهم اویزونه ازجفتش تکون بخورم گریه و جیییییییییییغ شباهم ک صدبار پامیشه دیوانه شدم دیگه 😥😥😥😥

علی و عسل زیبای مامان❤دخترِ دی هستم..کاربریم رفتتتت😏🙄
1233

بچه رئیسه!

ولی دیگه باید نه بشنوه چون بعدا که بزرگ بشه تو جامعه همه بهش بله نمیگن.بعدم باید صبر رو یاد بگیره.اگه کاری داشتی باید بهش بگی صبر کنه البته اگه کار اون مهم تر نبود

من همین یه دونه ام!
بگم نه خودش میکشه انقدر گریه میکنه

بزار گریه کنه طاقت بیار .من واسه خودت میگم اینجوری واسه شخصیتش خوب نیس .سرگرمش کن تا یادش برهولی به خواستش جواب نده

دختر نازم دلیل زندگیم دوستت دارم  

پسرمنن دوسال و نیمه،از صبح بیدار نیشه یا شبکه پویا ،یا سیدی

تمام اسباب بازیاشو میاره وسط هال ولو میکنه ،یکم تنهایی بازی میکنه خسته میشه بعد منو مجبور میکنه باهاش بازی کنم ،بیشتر وقتا خودش همه وسایلشو جمع میکنه میزاره سرجاش ،عاشق عمو پورنگ ،توهمشه همش میگه من عمو پورنگم ،جالبه کل روز آقا شلوار لی میپوشه و کلید کرده رو یکی از پیراناش،میگه پووورنگم منم خل میشم بعضی اوقات

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.

وای دختر من اونیم سالشه از الان اینقدر زورگوهه 

میگه تاب ینی بشونم روتاب وغذا بده بهم بگم نه اینقدر گریه میکنه وقهرووو عروسکاشو پرت میکنه وتاب رو میزنه تو درو دیوار

بگمم بیا بشونمت هی پاشو در میاره محافظشو نمیذاره ببندم مکافات درست میکنه

😍خونه ی بابا...همون جاییه که کلیدش رو هیچکس نمیتونه ازت بگیره😍همون جایی که چه ساعت 3صبح بیای چه ساعت 3عصر از دیدنت خوشحال میشن😍همون جایی که درش 24ساعته واسه تو بازه😍همون جایی که وقتی میگن دلتنگتن واقعا دلتنگتن😍همون جایی که سریخچالش میروی وهرچی میخواهی میخوری😍همون جایی که حتی اگه هوس کمیاب ترین خوراکی ها روهم بکنی برات میارن😍همون جایی که همه غر میزنن و دعوات میکنن تا غذایت را تا اخر بخوری😍همون جایی که گل ها وگیاه هایش به طرز عجیبی رشد میکنن😍آنجا قندهاش شیرینتر😍نمکهاش شور تره😍پرتقال هاش مزه ی پرتقال میده 😍غذاهاش خوشمزه تره😍آنجا کوفته ها وکتلت ها وا نمیرن😍حتی عدس پلو با اون قیافه ی مسخره اش طعم بهشت میده😍آنجا بالشت ها نرمتره😍پتو ها گرمتره😍آنجا خواب به عمق جان آدم میچسبه😍آنجا امنیت وآرامش داره😍آنجا مامان وبابا داره😍 💜قربون مامان بابای خوبم برم ان شاءالله همیشه سایه مامان بابام بالای سرم باشه خدا این نعمت بزرگ رو واسمون حفظ کنه آمین 💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد💜