2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این حرف همسرم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 71 پست

نه عزیزم کاااملا اشتباه نمیکنی

بعضی کارها باید مردا به عهده بگیرن مثل همین گذاشتن چمدون و جعبه به جای اصلی خودشون

بهتره بهش بگی مثلا بگی این جعبه سنگینه میشه بزاریش انباری

☆خانه ام ابریست..،اما در خیال روزهای روشنم☆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای آرامش خودم انجام میدم. کلا تو هر خونه ای با یه قانون نا نوشته اینجور کارا میافته گردن یه نفر که بیشتر بهم ریختگی رو مخشه  

من چون خودم کلافه میشم زود جمع میکنم. 

2728

خوب انجام بده اینا کارای سختی نیست که برا خودت بزرگش کنی 

زندکی زنو شوهری نباید این حرفا توش باشه تو انجام بده کم کم اونم بکار دعوت کن مثلا برا چمدون بگو شوهری عزیزم میای کمکم کنی چمدونو بزاریم بالا زورم نمیرسه تو قویتری بیا کمک

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

بگو من دوس دارم مثه مرد خونه باشی ی سری کارای خونه رو هم تو باید انجام بدی.مردا کلا همینن توقع دارن خودشون کوچک ترین کاری انجام ندن تو خونه همه چی پای خانوما باشه پرروان بخدا

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

اره

اگ شوهرتم بیکاره باید کارارو تقسیم کنی اما اگ‌شاغله حق داره بعد اون‌همه خستگی ک میاد تو خونه ای باشه ک مرتب باشه تمیز باشه 

نمیگم هممممه کارا با شما اما حداقلش این ک چمدونو ببری داخل اتاق تا بعدا آقا بذارن بالا کمد

2738
چقد بچه ای کی تو رو شوهر داده اخه

😐 بحث من سر اینه که دلم نمیخواد ۱۰ سال دیگه نگاه میکنم به خودم ببینم همه کارای خونه رو دوش منه و همسرم عادت کرده باشه به این روال!!اگر از نظر شما بچه گونس بفرما برو جایی که بزرگونس

منم دوماهه دیگه عروسیمه؛ شوهرم میگه تو خونه دست ب سیاه وسفید نمیزنه!!! خب حق داره صبح تاشب بره سرکار؛ شبم بیاد کمک من!! مردی گفتن زنی گفتن! باگشاد بازی ک نمیشه زندگی کرد! جا شامپو تموم شده خب بنداز سطل زباله! این چیه ک ب شوهرت میگی!! بعدشم مردا از زنای وابسته خوششون نمیادها

منم مث توام کارای مربوط به انباری و کارای سنگینو میذارم شوهرم انجام بده اما شامپو رو خودت بنداز بعدم من بچه دارم نمیرسم همیشه خونه رو تمیز نگه دارم اما وقتی تمیز میکنم کلی تشکر میکنه 

لا تقنطوا من رحمت الله

بسته به این داره مامانش چه جور عادتش داده  بعدم رفتار شوهرت باهات بستگی داره بهداین که چه جوری عادتش بدی و بعدم این که مردا خوششون نمیاد ببینن زنشون بیکار نشسته دوست دارن زنشون بشور بساب کنن 🙄🙄🙄🙄

خب چجوری رفتار کنم پس؟من دوست دارم یه کارایی رو اون کنه مگه چی میشه ... هی همه چی تمیز و جمع و جور ب ...

با شوهرت صحبت کن انتظاراتو راحت و با زبون خوش بهش بگو ..مث خودش که راحت به تو گفته

Shake it! shake it!
اشتباه میکنی عزیزم هر کسی تو زندگی باید سهم خودش رو انجام بده یسری کارها با مرد هست یسری با زن هست&n ...

خب من همین رو نمیفهمم که چی مردونس پس...تو خونه اون ها همه کارا رو مامانش میکرده من همش نگرانم همه کارا رو دوش من بمونه....درسته کار بیرون ندارم ولی ۵ سال دیگه نمیخوام خونه دار باشم....

2706