2410
2553
عنوان

نظرتون راجع به این حرف همسرم چیه

922 بازدید | 71 پست

بهم گفت دوست دارم بیشتر حس کنی که خانوم خونه شدی مثلا اگه اینه کثیفه تمیزشکنی چیزی که اصلا بهش توجه نکردی نمیدونم چمدون گوشه خونس چندروز گذشته همش منتظری من ببرم بزارم بالا کمد و ... یا جعبه گوشه خونس خب کلید های انباری هم اونجاست اونم اصلا دست نمیزنی....اینم بگم من الان کاری ندارم و دانشجو ام و پایان نامه دارم اما دلم نمیخواد ازین خانوم هایی باشم که هی بشور بصاب میکنن یکسره خدا رو خونشون جمعه....من وقتی میاد در حد خودم همیشه یه جمع و جور میکنم تا نمیخوام عادت شه که یکسره خدا بخوام جمع و جور و گردگیری کنم حس میکنم همش دارم ازین کارا میکنم...نمیدونم شاید چون تازه عروسم این حس رو دارم....خب شامپو تموم میشه خودت بنداز اشغالی چرا باید منتظر باشی من برم بندازم 😕من اشتباه میکنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تو کارت درسته مگه قرار کلفت باشی اون تو اون خونه زندگی میکنه دیگه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2720
2714

هر دو طرف یه وظبفه هایی دارن تو خونه، قرار نیست کسی منتظر اون یکی باشه که کاری رو انجام بده، نه شانپو تموم میشه هر کی تموم کرده باید بندازه ولی جعبه رو شما میتونی برداری داست میگه، یا چمدون اگه گوشه خونه است واسه خودت هم بده بش بگو برداره

...
نه حق باشماست ..شوهرت یکیو میخواد بهش سرویس بده ..بگو من ترجیح میدم وقتمو یه جور دیگه بگذرونم...

خب چجوری رفتار کنم پس؟من دوست دارم یه کارایی رو اون کنه مگه چی میشه ... هی همه چی تمیز و جمع و جور باشه...خب انباری بردن اون انجام بده ....حس بدی بهم داد حرفاش

ما  كه هميشه خدا در حال جمع و جوريم كسي قدرمونو نميدونه

شما هم اصلا به مرتب بودن عادتش نده

چون واقعا عادت ميكنه و قدر زحمتاتو نميدونه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

عزیزم بهش بگو ما مشترکا داریم توی این خونه زندگی میکنیم پس مشترکا کارا رو انجام میدیم!!! 

شما وظیفه نداری زیرشو جمع کنی که...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2706