2737
2734
عنوان

نفسیر آزمایش خون

37 بازدید | 3 پست

همه چیش نرماله به جز ای اس آر و دبل یو بی سی ...

ای اس آر چقدر بالا باشه نشونه سرطانه ؟ دبل یو بی سی توی سرطان لنفوم افزایش پیدا میکنه ؟

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ESR توی التهاب و عفونت ها بالا میره با توجه به اینکه WBC هم بالاس احتمالا دچار یه عفونتی شدید.به نظر ...

خب WBC زیاد بالا نیست ولی ای اس آر بیشتر از دوبرابره ... خیلی ترسیدم ، ضمن اینکه غدد زیربغلم متوم شده نزدیک سه هفته پیش و دردناک بود ، الان کوچیکتر شده ولی کاملا خوب نشده ... سونوگرافی هم رفتم برا سرطان پستان چیزی نبود ، گفت باید از جهات دیگه بررسی بشه ... 

2728