2737
2734

عکس رنگی کسی تو مرکز فراپرتو انجام داده؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میشه یه مختصر بگی چطور بود؟

عزیزم بیمارستان بسیار تخصصی و پیشرفته ایه من ام ار ای گرفتم اونجا تهرون نشون دکتر دادم میگف آخه اینای که اینجا نوشته و نشون داده هنوز هیچ مرکزی تشخیص نمیده و توی ایران نیس گفتم بیمارستان دنا بودم شیراز تعجب کرده بود

واسه عکس و سونو و همه چی هم تجهیزات داره

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2738
من برج ده انجام دادم ده دقیقه میشه بیهوشی اصلا هم متوجه نشدم انگار خواب رفتم و بعدش بیدار شدم عالیه& ...

کجا انجام دادین؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
فراپرتو

منم بیهوشی فراپرتو نوبت گرفتم میشه راهنماییم کنین

چطور بود من حتی تجربه بیهوشی ندارم تا الان

چقدر طول کشید کلا بیهوشیتون چند نفر باهاتون بودن قبلش چه کارایی باید انجام بدم یا چه چیزایی ببرم 

یه سری دارو می نویسن باید تهیه کنی یه نفر بهتره شوهرت باشه کافیه قبلش یه شیاف استفاده میکنی بعد مرسی تو اتاق لباسهای پایین بیرون میاری یه پارچه میندازن رویان دکتر بیهوشی میاد بیهوشی میکنه بعد از ده دقیقه همراهت میاد با برانکارد میبرد به یه اتاق دیگه تا لباس بپوشی انگار میخوابی بعدش هم ممکن چند تا لک ببینی همین جوابش هم فرداش میدن

سلام دوستای عزیز که میخوان عکس رنگی رحم انجام بدن

توجه کنین

خانم یزدانی دیگ تو کلینیک پایدار نیستش کلینیک دکتر سرحدی هست ولی تو کلینیک محمد رضا پایدار الکی میگن خانم یزدانی هست

کلینیک امیرحسین پایدارهم الکی میگن خانم یزدانی اینجاهست یا بوده و رفته و ازین داستانا

خانم یزدانی فقط الان کلینیک دکتر سرحدی هست

تلفن نوبتشونم اینه ۰۹۱۷۴۷۶۹۶۲۱