2726

سلام خانم من تازه واردم و به تازگی بعد از گذشت ۱۸سال باردارشدم اما رفتم سونوگرافی ب حساب دکترم هفته هفت بود ولی سونو گفت هفته چهارم و ضخامت ساکت خیلی کمه و جنین دیده نمیشه کسی هست که مثل من باشه چرا اینقدر هفته منو کم نشون داده

تبریک میگم عزیزم.ان شاءالله به حق عظمت این ماه زیبا به سلامت نینی تو بغل بگیری.احتمالا لقاحت دیر تشکیل شده.فعلا صبر کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره صبر کن و استراحت بکن بعد دو سه هفته دوباره سونو بده

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2728

وااااای چه باحال

ما شاء الله لا حول و لا قوة الا باالله

خدا حفظش کنه واست ان شا الله بسلامتی و خوشی بغل بگیریش

اصلا استرس ب خودت نده ، اشکال نداره لقاح دیرتر بوده ،استراحت کن و تقویت کن خودتو تا ویار سراغت نیومده😂

دو هفته دیگه برو سونو

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ممنونم از این همه محبتتون واسم خیلی دعا کنید . من بایستی ۳اردیبشهت پریود میشدم ک نشدم البته پریودی هامم مرتب نبوده دکتر سونو گفت ده روز بعد مجدد بیا نمیدونم ده روز دیگه برم یا بزارم بیشتر طول بکشه در ضمن تا چند روز قبل زیر دلم خیلی تیر میکشید و علائم پریودی داشتم ولی الان سه ردزه که هیچ علائمی ندارم اینم نگرانم کرده