2726
عنوان

یازده روز گذشت...

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 19 پست
من اینبار دفعه سوم بود که برای انتقال رفتم دودفعه قبل انتقالم منفی شد...دادم دیوونه میشم..همسرم اینق ...

نگران نباش عزیزم انشالله مثبته و خدا دلتو شاد میکنه... دفعه های پیش علامت چی داشتی؟

نگران نباش عزیزم انشالله مثبته و خدا دلتو شاد میکنه... دفعه های پیش علامت چی داشتی؟

دفعه اول سه روز اول لکه بینی داشتم..به بعد دیگه هیچی

دفعه دوم جنینام بلاست بودن روز نهم لک دیدم کهگفتن به احتمال زیاد لک لانه گزینیه خیلی خوشحال بودم ولی بازم منفی شد...اینبارم که فقط درد کمر همون سه.چهار روز اول...دیگه هییچییی اینقد که یادم میره انتقال جنین داشتم..فقط منتظر معجزه ام

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه اول سه روز اول لکه بینی داشتم..به بعد دیگه هیچی دفعه دوم جنینام بلاست بودن روز نهم لک دیدم کهگ ...

اصلا به علائم نیست ذهن خودتو درگیر نکن من مطمئنم این بار یه نی نی خوشگل داری ... چند سالته مشکلتون چی بود؟ 

اصلا به علائم نیست ذهن خودتو درگیر نکن من مطمئنم این بار یه نی نی خوشگل داری ... چند سالته مشکلتون چ ...

الان 27سالمه..ده ساله درگیرم..اول که اسپرم همسرم یه کم مشکل داست..ولی الان آندومتر رحمم رشد نمیکنه..کلی دارو استفاده کردم.پی ار پی شدم.هیستروسکوپی شدم.سه دوره آمپول واریوپپتیل زدم ولی هیچ کدوم هیچ تاثیری نداشت و آندومترم رشد نمیکنه..اگه اینبار نشه احتمالا باید برم برای رحم اجاره ای😢که دیگه برای من آخر خطه

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
2728
الان 27سالمه..ده ساله درگیرم..اول که اسپرم همسرم یه کم مشکل داست..ولی الان آندومتر رحمم رشد نمیکنه.. ...

ای جانم عزیزم مطمئنم به خاطر همه سختیایی که کشیدی خدا این بار ناامیدت نمیکنه فقط آرامش داشته باش استرس سمه