2726
عنوان

یازده روز گذشت...

169 بازدید | 19 پست

از انتقال جنینم...ولی هنوز هیچ علائمی ندارم..خیلی دلم گرفته..دیشب تا صبح به حال بی کسی و تنهاییم گریه کردم...خدایا التماست میکنم برام معجزه کن..دارم دق میکنم😢😢😢😢😢😢

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم انتظاری چیز بدیه. 

میدونم ولی خب جنین الان یک هفتشه تو یک هفته خب هیچ اتفاقی نمیفته ‌...تازه بعد از یه ماه یه ما و نیم کم کم علائم میان 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2728

عزيزم الهي هيچ كافري هم به اين روزا دچار نشه

من هم عين توام البته انتقال نداشتم منتظرم

يعني همش منتظرم اين بي بي چك لعنتي دوخط بشه

امروز با خودم ميگفتم واسه دلخوشيم برم با خودكار قرمز خط بكشم روش

يعني اشكم شده دم مشكم

انشالله ك خدا خودش كمكت كنه

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
عزيزم الهي هيچ كافري هم به اين روزا دچار نشه من هم عين توام البته انتقال نداشتم منتظرم يعني همش من ...

ان شاالله شماهم هرچی زودترمامان بشی اللهم صل علی محمدوال محمد

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
ان شاالله شماهم هرچی زودترمامان بشی اللهم صل علی محمدوال محمد

خدا از دهنت بشنوه 

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

انشالله همگی زود زود یه بارداری سالم‌رو تجربه میکنیم

منم انتقال داشتم و روزی که رفتیم آزمایش یادم‌نمیره

تمام بدن من و همسرم از استرس داشت میلرزید و دو ساعت نشستیم تو بیمارستان تا جواب حاضر بشه، وقتی حاضر شد هیچکدوممون قادر نبودیم بریم جواب رو بگیریم😭 خدایا 😭چه روزی بود، جواب مثبت شد😭😂 

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
ناموسا توقع داری علائم داشته باشی☆☆☆

اره خوب😢😢

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
خیلی انتظار سختیه منم روز ۹ انتقالم، انشالله خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه

علائمی چیزی نداشتی..لکه بینی ..درد سینا..تکرر ادرار؟؟

علائمی چیزی نداشتی..لکه بینی ..درد سینا..تکرر ادرار؟؟

من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم دردم تا ۴ روز ادامه داشت الانم اگه زیاد راه برم دردم میگیره. تکرر ادرار و درد سینه هم دارم ولی عزیزم اصلا دنبال علامت نباش چون این علائم همه مال عوارض داروهاست توی بروشورشون نوشته. بعیده علائم بارداری انقدر زود مشخص بشه ... شما بیبی چک میذاری؟ الان واسه من زوده ولی کلا میترسم بذارم نتیجش کاذب باشه

من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم ...

نه بیبی چک نزاشتم...میترسم..

من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم ...

من اینبار دفعه سوم بود که برای انتقال رفتم دودفعه قبل انتقالم منفی شد...دادم دیوونه میشم..همسرم اینقدر چشم انتظاره که میترسم جواب منفی باشه دوباره تحمل دیدن اشکاشو ندارم..از خودم بوم میاد..نمیدونم چیکار کنم؟؟😢😢😢😢😢

2706