1147
1254
عنوان

یازده روز گذشت...

161 بازدید | 19 پست

از انتقال جنینم...ولی هنوز هیچ علائمی ندارم..خیلی دلم گرفته..دیشب تا صبح به حال بی کسی و تنهاییم گریه کردم...خدایا التماست میکنم برام معجزه کن..دارم دق میکنم😢😢😢😢😢😢

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
چشم انتظاری چیز بدیه. 

میدونم ولی خب جنین الان یک هفتشه تو یک هفته خب هیچ اتفاقی نمیفته ‌...تازه بعد از یه ماه یه ما و نیم کم کم علائم میان 

من مطمئنم به همه آرزوهای قشنگم میرسم ان شاءالله...رژیمم ...میخوام لاغر کنم ...۱۸ اسفند رسما شروع کردم ...وزن شروع :۹۰/۹۰۰...

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

عزيزم الهي هيچ كافري هم به اين روزا دچار نشه

من هم عين توام البته انتقال نداشتم منتظرم

يعني همش منتظرم اين بي بي چك لعنتي دوخط بشه

امروز با خودم ميگفتم واسه دلخوشيم برم با خودكار قرمز خط بكشم روش

يعني اشكم شده دم مشكم

انشالله ك خدا خودش كمكت كنه

انشالله مامان بشم ارديبهشت☝🏻❤️😍
1279
عزيزم الهي هيچ كافري هم به اين روزا دچار نشه من هم عين توام البته انتقال نداشتم منتظرم يعني همش من ...

ان شاالله شماهم هرچی زودترمامان بشی اللهم صل علی محمدوال محمد

دوست مهربونم برای آرامش قلبم یه صلوات مهمونم کن ممنونم 🌹🌹🌹

انشالله همگی زود زود یه بارداری سالم‌رو تجربه میکنیم

منم انتقال داشتم و روزی که رفتیم آزمایش یادم‌نمیره

تمام بدن من و همسرم از استرس داشت میلرزید و دو ساعت نشستیم تو بیمارستان تا جواب حاضر بشه، وقتی حاضر شد هیچکدوممون قادر نبودیم بریم جواب رو بگیریم😭 خدایا 😭چه روزی بود، جواب مثبت شد😭😂 

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 
1281
ناموسا توقع داری علائم داشته باشی☆☆☆

اره خوب😢😢

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
خیلی انتظار سختیه منم روز ۹ انتقالم، انشالله خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه

علائمی چیزی نداشتی..لکه بینی ..درد سینا..تکرر ادرار؟؟

علائمی چیزی نداشتی..لکه بینی ..درد سینا..تکرر ادرار؟؟

من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم دردم تا ۴ روز ادامه داشت الانم اگه زیاد راه برم دردم میگیره. تکرر ادرار و درد سینه هم دارم ولی عزیزم اصلا دنبال علامت نباش چون این علائم همه مال عوارض داروهاست توی بروشورشون نوشته. بعیده علائم بارداری انقدر زود مشخص بشه ... شما بیبی چک میذاری؟ الان واسه من زوده ولی کلا میترسم بذارم نتیجش کاذب باشه

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم ...

نه بیبی چک نزاشتم...میترسم..

من همون روز اول انتقال یه کم لکه بینی داشتم از یکی دو ساعت بعد لکه بینیم کمر درد و درد پریودی گرفتم ...

من اینبار دفعه سوم بود که برای انتقال رفتم دودفعه قبل انتقالم منفی شد...دادم دیوونه میشم..همسرم اینقدر چشم انتظاره که میترسم جواب منفی باشه دوباره تحمل دیدن اشکاشو ندارم..از خودم بوم میاد..نمیدونم چیکار کنم؟؟😢😢😢😢😢

1226
من اینبار دفعه سوم بود که برای انتقال رفتم دودفعه قبل انتقالم منفی شد...دادم دیوونه میشم..همسرم اینق ...

نگران نباش عزیزم انشالله مثبته و خدا دلتو شاد میکنه... دفعه های پیش علامت چی داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش عزیزم انشالله مثبته و خدا دلتو شاد میکنه... دفعه های پیش علامت چی داشتی؟

دفعه اول سه روز اول لکه بینی داشتم..به بعد دیگه هیچی

دفعه دوم جنینام بلاست بودن روز نهم لک دیدم کهگفتن به احتمال زیاد لک لانه گزینیه خیلی خوشحال بودم ولی بازم منفی شد...اینبارم که فقط درد کمر همون سه.چهار روز اول...دیگه هییچییی اینقد که یادم میره انتقال جنین داشتم..فقط منتظر معجزه ام

دفعه اول سه روز اول لکه بینی داشتم..به بعد دیگه هیچی دفعه دوم جنینام بلاست بودن روز نهم لک دیدم کهگ ...

اصلا به علائم نیست ذهن خودتو درگیر نکن من مطمئنم این بار یه نی نی خوشگل داری ... چند سالته مشکلتون چی بود؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا به علائم نیست ذهن خودتو درگیر نکن من مطمئنم این بار یه نی نی خوشگل داری ... چند سالته مشکلتون چ ...

الان 27سالمه..ده ساله درگیرم..اول که اسپرم همسرم یه کم مشکل داست..ولی الان آندومتر رحمم رشد نمیکنه..کلی دارو استفاده کردم.پی ار پی شدم.هیستروسکوپی شدم.سه دوره آمپول واریوپپتیل زدم ولی هیچ کدوم هیچ تاثیری نداشت و آندومترم رشد نمیکنه..اگه اینبار نشه احتمالا باید برم برای رحم اجاره ای😢که دیگه برای من آخر خطه

الان 27سالمه..ده ساله درگیرم..اول که اسپرم همسرم یه کم مشکل داست..ولی الان آندومتر رحمم رشد نمیکنه.. ...

ای جانم عزیزم مطمئنم به خاطر همه سختیایی که کشیدی خدا این بار ناامیدت نمیکنه فقط آرامش داشته باش استرس سمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1252