2726
عنوان

استاتوس شوهرمو چی بذارم؟؟؟

331 بازدید | 47 پست

سلام دوستان

بچه ها یه نفر چشمش دنبال زندگیمونه

هر دومون هم متوجه این قضیه شدیم

میخوام یه استاتوس بذارم که بفهمه ما هیچ مشکلی نداریم و کارشکنی های اونم تاثیری نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینطوری میفهمه که کارهاش بی تاثیر نبوده و به خاطر جلب توجه اون شما این استاتوس رو گذاشتید بهترین کار ...

من که جوابشو ندادم و بلاکش کردم کلا ولی چون خیلی پاپی شوهرم شده دوس دارم استاتوسشو یه چیز خوب بذارم

من که جوابشو ندادم و بلاکش کردم کلا ولی چون خیلی پاپی شوهرم شده دوس دارم استاتوسشو یه چیز خوب بذارم

به نظر من اینکارو نکن طبیعی رفتار کن به جای استاتوس عکسای خوشگل دوتاییتونو بزار اینطوری بدتر میسوزه 

فقط و فقط بی محلی و دوری از این خانوم.زن دایی خودم دنبال زندگیمون بود.اینم بگم طلاق گرفتن بخاطر بچه شون ظاهر سازی میکنن که زن و شوهرن و فعلا صیغه ان.الان بیشتر از یکساله خونمون دعوتشون نکردم.بچه مو بهانه کردم که وقت نمی کنم و...

من که محل نمیذارم اصلا اینهمه این زنه دنبالم دویده نتونسته باهام ارتباط برقرار کنه

افرین همین رویه رو ادامه بده پیش شوهرتم نگو که چشمش دنبال زندگیمونه.اصلا حرف درستی نیست

افرین همین رویه رو ادامه بده پیش شوهرتم نگو که چشمش دنبال زندگیمونه.اصلا حرف درستی نیست

عزیزم این زنه کارش از این حرفا گذشته

راستش شوهرم سعی کرد من نفهمم ولی بالاخره فهمیدم

یه مدت به هم اس ام اس میدادن

حالا برداشته پیاما رو رفته خونه پدرشوهرم رفته خونه پدرم

داد و هوار راه انداخته

منم ۲ روزه فهمیدم شوهرم خیلی خیلی ناراحته

2706