2726
عنوان

خانم های کدبانو و شمالی های عزیز

81 بازدید | 12 پست

سلام برنجم شپشک زده هر کاری گفتن انجام دادم ولی شپشک از بین نرفت حاالا میخوام برنج خام رو فریز کنم بنظرتون خراب نمیشه موقع استفاده خمیر  خورد شفته و...نمیشه

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو عمرم ندیدم برنج خام رو فریز کنن کی این پیشنهادو بهت داده؟

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2728

شپشک رو باید برنج رو توی یه سطح پهن کنی افتاب بخوره کم میشه بعد تو نمک و سیر بذاری توش دیگه اگه هم مونده باشه چیزی موقع شستن میادروی اب

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

فکر نکنم بشه فریز کرد چون پودر میشه نمیدونم خوب میزاشتی توفضای ازاد توحیاطی جایی یه نلحفه پهن میکردی میریختی روش برنجارو بعدم قرص برنج میزاشتی لابه لاش با سیر همه فراری میشدن 

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊

منم همیشه میگرفتم اینجوری میشد ۱الان ازین بسته بندی جدیدا میگیرم عالین 😍 نه اب میره توش ن هوا ن حشره هیچیش نمیشه 😍 برنجشم بدرد مهمونی میخوره خیلی دونه دونه و خوش عطر و قده 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

سلام هیچ راهی نداره باید قرص برنج بگیری که خیلی احتیاط داره ...صورت و دست ها باید پوشیده باشه ...حتی تنفسش کشنده هستش ...تو دستمال کلینکس بپیچی بعد قوطی کبریت بزاری داخل برنج .....بعد تبخیر می شه ..شپشک رو از بین می بره 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

من شمالیم و برنج می کاریم

برنجت اگه افتاب بخوره .خرد می شه

تو سایه پهن کن شپشکا بره.تو آبکش بریز شپشکا از سوراخ رد شه .اگه برنجت کمه تو چندتا بطری نوشابه بریز.شپشک نمی زنه

می شه دعا کنین 
من شمالیم و برنج می کاریم برنجت اگه افتاب بخوره .خرد می شه تو سایه پهن کن شپشکا بره.تو آبکش بریز ش ...

برنجم زیاده شپشک با پهن کردن تو سایه از بین نرفت

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی
برنجم زیاده شپشک با پهن کردن تو سایه از بین نرفت

فقط تو افتاب نریزی که برنجت داغون می شه

من پارسال یه پارچه پهن کردم برنجا رو ریختم تو ابکش بزرگو تکون دادم .همه از سوراخ ابکش پایین ریختن.بعدم حسابی نمک و سیر ریختم تو سطل برنجم

می شه دعا کنین