2733
2734

تو تاپیکای قبلم گفتم ک بهمن ماه با پدرشوهرم اینا خونه دوطبقه رو عوض کردیم و شریکی یه دو طبقه ی دیگه گرفتیم.چون صاحب قبلی هنوز نرفته و طبقه پایینه ماهم همه فعلا طبقه بالاییم تا اون بره ک پدرشوهرم اینا برن پایین.یه چک تخلیه دادیم به صاحب قبلی ک وقتی تخلیه کرد بره پولشو بگیره.درواقع بقیه پول خونس مبلغ۳۰میلیون.حالا هررردفه مرتیکه ی آشغال میاد دم در عربده کشی ک پول منو بدین میخوام خونه بگیرم...اگه خونه نگرفتم میمونم همینجا!جالبه ک سند خونه بنام ماشده و تموم...انگار ما وظیفمونه نگران خونه گرفتن یانگرفتن این باشیم!اسمش روشه،چک تخلیه..یعنی وقتی تخلیه کردی...

از شوهرمم میترسه..ولی پدرشوهرم آدم ساکت و ارومیه..دیروزم گذاشت تا شوهرم رفت سرکار..وقتی پدرشوهرم بود اومده در زده داد و بیداد میکنه بعدم گم شد رفت پایین.وقتی شوهرم اومد خونه و فهمید مرتیکه اینکارو کرد زنگ زد بش گفت بار آخرت باشه پاتو میزاری در خونه ی من وگرنه پوستی ازت مزکنم ک یادت نره...

بعد چند دقیقه دیدیم تو پارکینگ عین حیوونا داره عربده میکشه کجااااییی بیا بینم چی گفتیییی رفتیم پایین دیدیم گرز گرفته دستش هی میگه بیاااا بینم چی میگفتییی...

شوهرم بش میگف بیا بزن پ چرا نمیای .مرتیکه خر فقط عربده بلده بکشه...خلاصه از شوهرم ک میترسید رفته پدرشوهرمو میخواد بزنه...شوهرم ی چوب گنده برداشت افتاد دنبالش.کثثثثافت گمشد رف دم در...

تورو خدا بگین با همچین حیوونی چکار میشه کرد...انگار از پشت کوه اومده هیچی از قوانین نمیدونه..فک میکنه مثه حیوونا با عربده کشی میشه ب چیزی رسید...

از دیروز تا الان دارم میمیرم از استرس...میترسم آخرش خونی راه بیفته... 

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

زنگ بزنین 110

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پلیس.مردم رو جمع کن بیان وقتی عربده میکشه شاهد داشته باشی یا دوربین مداربسنه یواشکی بدون اینکه بفهمه بزنید.بعد پلبس خبر کنید

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

مامور راحت میتونه بیرونش کنه اول بنگاه روبگید بهش بگه اگر بی شرف بازی دراورد مامور بیاریدچ

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2738

زنگ بزن 110 بیاد جمعش کنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چک تخلیه چیه.نمیتونه خونه بگیره

منم چک تخلیه نشنیدم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

تو این بلبشو هرررچی ۱۱۰ رو میگرفتم هی بوق الکی میزر تند تند داشتم میمردم هیچکاری از دستم برنمیومد چرا ۱۱۰ خاک برسر اینطوریه پس

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
پولشو بدین گورشو گم‌کنه‌ خیلی شره

اومد و گورشو گم نکرد! 

حتی خونه رهن میدی، باید خالی کنن بری چک کنی چیزی کم نشده باشه... لامپ، آبگرمکن و... ، قبض ها صفر شده باشه بعد پولشو بدی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706