2726
عنوان

هرکی بچه دوماه داره توروخدا بیاد

96 بازدید | 14 پست

امروز پسرم دوماه شد بردمش برا قد و وزن و واکسن

ازم سوال کرد ک اگه چیزی بگیری جلو پسرت واکنش نشون میده و میگیرتش گفتم ن میگه احتمالا مشکل بینایی داره

بچه های شما واکنش نشون میدن؟اون وسیله رو دستشون میگیرن

بهم گف ببر دو سه روزی تمرین کن باهاش اگه واکنش نشون نداد بیار بفرستم دکتر

تو روخدا بیاین بگین بچه هاتون چیکار میکنن خیلی نگرانم

و خدایی که به شدت کافیست....

نور بگير جلو چشمش ببين چشماش تكون ميده

هعي چپ و راستش كن

البته من دوماهگيش يادم نيست

اما بهداشت زر زياد ميزنه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زر مفت زده بچه ی دوماهه چیزی نمیتونه دست بگیره نهایت با چشمش مسیر اجسامو دنبال کنه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
زر مفت زده بچه ی دوماهه چیزی نمیتونه دست بگیره نهایت با چشمش مسیر اجسامو دنبال کنه

میگفت باید واکنش نشون بده حتی اگه نتونه اونو بگیره باید دستاشو جلو بیاره

واااای چقدر بی سواد بوده.حرف مفت زده تو چرا باور کردی.اصلا نگران نشو.اینکه شکلک درمیاری میخنده یعنی کاملا سالمه خدا رو شکر.ایندفعه هم رفتی بهداشت با رئیس اون خراب شده صحبت کن که اون بیسواد دلهره تو جون مادرا نندازه.

بچه دو ماهه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! 

اره والا اون گفت

منم چون ی دختر دوسالو نیم دارم زیاد با پسرم از این بازیا نمیکنم چون هرکاری کنم دخترمم میاد ک با داداشش انجام بده میترسم ی موقع کار خطرناک انجام بده 

اون بیسواد بوده.دیگه به حرفای اونایی که بهداشت کار میکنن اعتماد نکنید اکثرا بیسوادن.تو اینترنت سرچ کنید مثلا بچه دو ماهه چه کارایی باید انجام بده.یه بار یکیشون بهم گفت فعلا میوه هایی که ویتامین ث دارن بهش نده میوه های نارنجی مثل پرتغال هویج...هوییییج خخخخ

2706