1345
1341

[QUOTE=97998826]سلام واااااییییی عارفهه خانمممم سومییین گلت مبارک باشهههه.ای خدا شکرتتتتت.کی میشه منم خبر سومین بچه ...[/QUOTEانشالله همین ماه خبرش میدی مرسی ممنونم انشالله که خداوند دامن همه ی منتظر را سبز کنه 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مبارک باشه ,چجوری میشه فهمید دهانه رحم بسته شده یعنی😳

ممنونم لطف دارید هنوز 4 روز به موعد مونده ولی هربدن عملکردش فرق داره عزیزم برای من  که اینجوری بود دهانه بسته میشه دیگه نزدیکی نمیشه کرد تا نه ماه بعداز بارداری الانم اینجوری هستم  

عزیزم مبارکت باشه  ایشاله به سلامتی به نظرم حس آدم به حس دروغ نمیگه  ایشاله دوران باردار ...

انشالله که کاذب نباشه انشالله هم شما وهم مادران این تایپک هم این حس قشنگ رو تجربه کنند  

1350
سلام رها جانم‌.نمدونم والا دوروز پیش لک داشتم فعلا ک خبری نیس.روز۳۱ دورم. برای ازمایش اسپرم میخواست ...

ارمیا جان منم دکتر بهم گفت بعد از 6 ماه بیاین. برای آز اسپرم . چون وقتی بعد از 6 ماه سونو خانم مشکل نداشته یاشه و پری هاشم به موقع باشه دیگه استپ بعدی میرن سراغ آقا و اگر آقا مشکل داشت دیگه به خانم کاری ندارند تا مشکل آقاهه حل شه. و اگر آقا اکی بود آزمایشات رو برای خانم ادامه میدن. دکتر من میگفت پروسه ش اینجوریه

@Gunash‍ 

@arefeh1392‍ 

@eeeli‍ 

@فرنیانی    

@آیسان10295    

سلام..🙋‍♀️

چله سوره ی نور ☀️💥

از ۱۱تیر تا ۱۹مرداد.ب نیت مادر سادات..و حاجت روایی هممون🌸🌸🌸

بچه ها دعا در حق همدیگه هم یادمون نره.التماس دعا❤🧡💛💚💜💙

@bahari97    

@مامان_دونی    

@nasrin1400    

@کلوبیوم    

@shararehhh  

سلام..🙋‍♀️

چله سوره ی نور ☀️💥

از۱۱تیر تا ۱۹مرداد.ب نیت مادر سادات..و حاجت روایی هممون🌸🌸🌸

بچه ها دعا در حق همدیگه هم یادمون نره.التماس دعا❤🧡💛💚💜

عزیزم مرسی ک گفتی ..شما تاحالا پروژسترون مصرف کردی؟؟

نه من هیچ قرصی نخوردم بجز یدوفولیک. چون پریودام مرتب بوده حتی قرص برا تقویت تخمک هم نداد گفت بزار 6 ماهت تموم شه. شاید بعد 6 ماه خدا خواست و باردارشدم یا اینکه مشکل از همسرم باشه. چرا بیخود قرص بخورم قرص بیخود احتمال کیست و زیاد میکنه

بچه ها من که امروز پریود شدم به خاطر شوکی که دیروز بهم وارد شد آخه شوهرخواهرم جوان دل پراز آرزو دیروز تو خواب سکته کرد فوت شد از دیروز اینقدر حالم بد بود که امروز پریود شدم چله نور را برای مامان دیگه این تایپیک میخونم انشالله به آرزوشون برسن دامنش ن سبز بشه دیگه به ماه دیگه نکشه مرسی فکر نکنم دیگه  ی‌ک مدت بتونم بیام فقط خواستم بگم ‌چله رو میخونم به امید مامان شدن هم تون الهی آمین 

[QUOTE=98139281]واس من شیش ماه تموم شد ..دعا کن واسم

ارمیا جان شما که سنت زیر 30 تا یک سال وقت داری. عجله نکن استرس اینجور که من فهمیدم هرچی رشتیو پنبه میکنه. آرامش داشته باش به خدا توکل کن. تا زمانش برسه

[QUOTE=98139281]واس من شیش ماه تموم شد ..دعا کن واسم ارمیا جان شما که سنت زیر 30 تا یک سال وقت داری ...

اوهوم استرس خیلی زیاده..خب من نمیخوام یدونه بچه داشته باشم ک بگم وقت زیاده.بعدشم فاصله سنیمون با بچه زیاد میشه .

1288
اوهوم استرس خیلی زیاده..خب من نمیخوام یدونه بچه داشته باشم ک بگم وقت زیاده.بعدشم فاصله سنیمون با بچه ...

عزیزم استرس نداشته باش 

ایشالا بزودی زود مامان میشی برات دعا میکنم از ته قلبم 🙏🏻

ارمیادجون چند سالته؟

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی ک ۸ ماه انتظارمو با یه تو دلی ته تغاری مثل خودم اسفندی به پایان رسوندی ،این یه معجزست .خودت یارو یاور تو دلیم ❤️باش🙏🏻
مرسی مهربونممم.ایشالله خودتو بچت در پناه خدا باشی.۲۱ سالمه.

ممنون عزیزم 

او کوچولویی هنوز سنی نداری ک 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی ک ۸ ماه انتظارمو با یه تو دلی ته تغاری مثل خودم اسفندی به پایان رسوندی ،این یه معجزست .خودت یارو یاور تو دلیم ❤️باش🙏🏻

سلام دوستان خوبین؟ دلم برا همتون تنگ شده بود. کیا مامان شدن؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
1364