1345
1341
ارمیا جون برین ازمایش هم از کلافگی در میاین هم خدایی نکرده مشکلی باشه زودتر میفهمینو اقدام میکنین.من ...

رویاجان دکتر ب من گفت بروشیش ماه نشد بعد بیا.الان شیش ماه تموم شده باید برم انگار.تازه سونو برای کیست و اندازه ی تخمدان ها خودم اصرار کردم.

وای منم عاشق دو قلوام.خیلی زیاااد به دکترم گفتم کلومیفن بنویسه برام چون دوقلو میخوام ننوشت گفت فعلا ...

انشالا خدا بهت بده منم سه ماه زیر نظر ماما هستم وفولیک اسید و متفورمین مصرف میکردم 

این ماه بهم کلومیفن داد از روز ۵ پری شبی دوتا تا پنج روز 

بعد روز ۱۲ پری رفتم سنو چهارتا فولیکول که دوتاش خیلی خوب بودن داشتم

سمت چپ دوتا ۱۸ و۱۹ سمت راست دوتا ۱۴

عشق به خدا شوهرم وپسرای عزیزتر از جانم😙😙😙دوستتون دارم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من که باردار شدم کلی ذوق کردم بی بی چک مثبت و آزمایش خون مثبت بتای بالا و سونو که کیسه جنین و جفت دا ...

منم ۱۳هفتم تموم شد گفتن قلب ایست کرده

حدود ۶۰روز پیش

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی مثلا منم مامان شدم😜😞
1350

ای بابا زیاد پیگیر نبوده احتمالا.حالا به من گفت ۳ماه دیگه بیا من میگم چرا انقدر دیر.ولی از من میشنوی حتما برین از اسپرم هرچقدر زودتر بهتر هم از کلافگی در میاین هم موردی بود سریعتر درمان میکنین و تایم از دست نمیدین.والله برا دکترا عین خیالشون نیس بعد یه ماه نشی یا یه سال😦😦😦

انشالا خدا بهت بده منم سه ماه زیر نظر ماما هستم وفولیک اسید و متفورمین مصرف میکردم  این ماه به ...

عزیزم این متفورمینه برا چیه؟؟؟به منم داده ولی نمیدونم برا چی داده خیلیم بدمزس خدایی.منم ویتامین د و ب۱۲ و فولیک اسید و متفورمین میخورم.ب۱۲ام تو ازمایشم خیلی کم بود و ویت د

عزیزم این متفورمینه برا چیه؟؟؟به منم داده ولی نمیدونم برا چی داده خیلیم بدمزس خدایی.منم ویتامین د و ...

عزیزم اتفاقا منم ویتامین ب۱ رو هم مصرف میکردم چون کم بود 

متفورمین هم ۸ واحد قندم بالا بود برام تجویز کرد و گفت که تا سه ماه رو آرامش بدم عم فنون رو پایین بیاره هم تخمدانام رو یه جورایی شستشو میده

البته من  همون روز ۱۲ که جواب سن و رو بردم واسه دکترم ۴ تا آمپول hmgبرام نوشت که دوتاش رو همون روز تزریق کرد و دوتای دیگه رو ۱۲ ساعت بعد

عشق به خدا شوهرم وپسرای عزیزتر از جانم😙😙😙دوستتون دارم
پس ان شااله که شما باردار باشی عزیزم,منم هر ماه کلی علایم دارم ولی باردار نیستم 

منم این ماه خبری نیس تازه لک دارم ک احتمالا خبر پری میده.فقط تخمدانام دوروز قبل موعد درد میکرد.ایشالله دامن هممون زود سبز شه 

منم این ماه خبری نیس تازه لک دارم ک احتمالا خبر پری میده.فقط تخمدانام دوروز قبل موعد درد میکرد.ایشال ...

منم زیر دلم درد میکنه بعضی وقتا,البته ماههای قبلم اینطوری میشدم ,همش توهم بارداری داریم😁

1226
من چارساله اقدامم نشده امسالم ک بخاطر کیست و عفونت جفت لوله هامو برداشتم.دارم میرم واسه زمستون ای وی ...

ایشالا که باردار بشی زود زود عزیزم,خیلی سخته انتظار بکشی و آخرشم هیچی

1364