1373
1363
من  5 روز به موعدم است از بس آقام گفت  تست انجام بده سه روز پیش تست کردم یک هاله که اگر بگ ...

سلام واااااییییی عارفهه خانمممم سومییین گلت مبارک باشهههه.ای خدا شکرتتتتت.کی میشه منم خبر سومین بچه مو بیام بدم بهتون

@Gunash‍ 

@arefeh1392‍ 

@eeeli‍ 

@فرنیانی    

@آیسان10295    

سلام..🙋‍♀️

چله سوره ی نور ☀️💥

از ۱۱تیر تا ۱۹مرداد.ب نیت مادر سادات..و حاجت روایی هممون🌸🌸🌸

بچه ها دعا در حق همدیگه هم یادمون نره.التماس دعا❤🧡💛💚💜💙

@bahari97    

@مامان_دونی    

@nasrin1400    

@کلوبیوم    

@shararehhh  

سلام..🙋‍♀️

چله سوره ی نور ☀️💥

از۱۱تیر تا ۱۹مرداد.ب نیت مادر سادات..و حاجت روایی هممون🌸🌸🌸

بچه ها دعا در حق همدیگه هم یادمون نره.التماس دعا❤🧡💛💚💜

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

سلام شراره عزیزم.قربون مهربونیت.روز۳۰ دورم.فعلا ک لک بینی دارم تبدیل ب پری نشده ولی فک نکنم از بچه خ ...

عزیزم درکت میکنم 

هر وقت حتی یه لکه رو میبینم میریزم بهم 

من که کلا روزای اول پریودی داغونم فقط گریه میکنم 

این ماهم که کلا از نظر عصبی شدیدا ریختم بهم دیگه این انتظار یک سال شد

عزیزم ایشاله که بارداری و میای خبرای خوش بهمون میدی و ما رو هم شاد میکنی 

عزیزم مگه شما بچه داری ؟

خوب پس استرست برای چیه باز خوبه دوتا وروجک داری 

ایشاله خدا برات حفظشون کنه 

1350
من  5 روز به موعدم است از بس آقام گفت  تست انجام بده سه روز پیش تست کردم یک هاله که اگر بگ ...

عزیزم مبارکت باشه 

ایشاله به سلامتی به نظرم حس آدم به حس دروغ نمیگه 

ایشاله دوران بارداری خوبی رو سپری کنی 

عطاری ب من گف چهار..دعا کن رها برای منم..ازن ماه دگ کشش پری ندارم.دوروزه پروژسترون تموم شده همین روز ...

من ولى يك به سه تركيب كردم.

هميشه واسه بچه هاى اينجا دعا ميكنم عزيزم.

ببخشيدا من دير ب دير ميام جواب ميدم.چى شد مامان شدى؟😍😍😍😍😍

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
خداااااا رو هزار مرتبه شکر ، مبارکه عزیزم ، منم خیلی استرس دارم واسم دعا کن منم صدای قلبشو بشنوم ، ا ...

مررررررسى عزيزم.ايشالا توهم صداى قلب نينيتو ميشنوى عزيزم.استرس نداشته باش واسه نى نى خوب نيست.

امروز سد ٩هفته.غربالگرى دو هفته ديگه گفت برم ك بنويسه.غربالگرى اول هفته ١١-١٣ميشه داد.من هفته ١٢ميخوام برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
رها جان انلاین شدی یه پیام بده کارت دارم

جانم عزيزم.كارم داشتى؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
مررررررسى عزيزم.ايشالا توهم صداى قلب نينيتو ميشنوى عزيزم.استرس نداشته باش واسه نى نى خوب نيست. امرو ...

مرسی عزززززیز دلم ، خدا از دلت بشنوه ، ان شالله که خیره ، ان شالله همه چی خوب پیش بره شیاف پروژسترون داد بهت و ویتاین دی ؟

سلام به همگی.منم بعد مدت طولانی غیبت اومدم.بچه ها چند روز بعد لانه گزینی بی بی چک نشون میده؟؟من ۲هفته پیش رفتم سونو فولیکول ۱۷ داشتم ۳روز بعدش اقدام کردم و ۵روز بعدش.۱۰روز بعدش ببخشید یه رگه قهوه ای اومد اول فک کردم پری داره میاد چون گاهی درد هم دارم الان ۵روز گذشته از موعدم پریروز تست دادم منفی بود😭😢چیکار کنم به نظرتون.الان تست نشون میده خبری باشه؟؟؟

جانم عزيزم.كارم داشتى؟

سلام رها جانم‌.نمدونم والا دوروز پیش لک داشتم فعلا ک خبری نیس.روز۳۱ دورم.

برای ازمایش اسپرم میخواستم ازت بپرسم.میگفتی جفتمون سالمیم یادته؟قبلا ازمایش داده بودید؟مرددم بریم برای ازمایش یا صبر کنیم.۶ ماه گذشت و خبری نیس

1226

ارمیا جون برین ازمایش هم از کلافگی در میاین هم خدایی نکرده مشکلی باشه زودتر میفهمینو اقدام میکنین.منم برای ازمایش قبل بارداری که رفتم دکتر همون بار اول شوهرمم نوشت از اسپرم

سلام به همه منم این ماه اقدامم به امید خدا دوقلو 

وای منم عاشق دو قلوام.خیلی زیاااد به دکترم گفتم کلومیفن بنویسه برام چون دوقلو میخوام ننوشت گفت فعلا برو اقدام ۳ماه بعد بیا اگه نشدی مینویسم

منک بچه ندارم عزیزم.اولیمه و انقد بازی درمیاره .هنوز خبری ازش نیس.اوم.دعا کنید 

جواب کامنت عارفه خانم رو گفتی بچه سوم من اشتباهی متوجه شدم   

از دست این اولی

ایشاله که به حق همین سوره هایی که میخونیم باردار باشی   

1339