1464
1459
ههههی قربونت خواهر جون ، منم هستم فعلا در انتظار اولین پری بعد سقط هستم ،  دکتر که رفته بودم و ...

غصه نخور چی کنیم دگ باید تحمل کنیم.شوهرم ک نمیره فعلا ویتامین cدارم میدم بهش.خودمم تازه پری شدم بعد اون قرصا .انقد درگیری عصبی دارم الی این روزا ک از استرس و فشار بازم نمیشه ...

غصه نخور چی کنیم دگ باید تحمل کنیم.شوهرم ک نمیره فعلا ویتامین cدارم میدم بهش.خودمم تازه پری شدم بعد ...

آره دیگه چاره نیست باید صبر کنیم ، تور رو خدا سعی کن استرس رو از خودت دور کنی تا زمانی که ناراحتی و استرس داشته باشی واقعا نمیشه عزیزم ، اکثر کسایی که در انتظار بارداری بودن درست زمانی باردار شدن که اصلا بهش فکر نمیکردن و بیخیال بودن ، سعی کن پیگیری هات رو نجام بدی ، دکتر ، دارو ، اینا رو انجام بده ولی ذهنتو آروم کن عزیزم ، 

دیگه همه یه جورایی درگیریم ، ان شاء الله خداوند واسه همه بخواد و بسازه واسه ما هم بخواد و دامنمون رو سبز کنه به زودی   

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

1436
خداروشکر  ما هم خوبیم خداروشکر😌 منم نمیدونم هنوز جنسیتو سونو انومالی هفته ۱۸ تا ۲۲  حا ...

٢هفته صبر كن ديگه عجول خانوم🤗🤗🤗🤗🤗

سونو واسه نى نى ضرر داره

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
سلام رها جان ، خوبی ؟ نینیت خوبه ؟  رها جان یه سوال اون موقع که اقدام بودی گفته بودی سیاهدونه ...

سلام عزيزم.ببخشيد دير جواب دادم آخه زياد نميام.

سياهدونه آسياب شده رو اگه خالى نگهش دارى سمى ميشه ولى اگه درجا بعداز آسياب كردن با عسل قاطيش كنى ميتونى نگهش دارى.هر يه قاشق سياهدونه رو بايد با سه تا ق عسل مخلوط كنى.

من از روز ٥پريودى سياهدونه عسلو عرق بومادران و عرق رازيانه رو هرروز خوردم.

همون ماهى كه اينارو خوردم كلوميفن و متفورمينو و دوفاستونم خورده بودم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
سلام رها جان ، خوبی ؟ نینیت خوبه ؟  رها جان یه سوال اون موقع که اقدام بودی گفته بودی سیاهدونه ...

از روز ٥پريودى خوردم تا ١٢.ولى ميگن تا ١٤بايد بخورى

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٢هفته صبر كن ديگه عجول خانوم🤗🤗🤗🤗🤗 سونو واسه نى نى ضرر داره

اره صبر میکنم😌

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی ک ۸ ماه انتظارمو با یه تو دلی ته تغاری مثل خودم اسفندی به پایان رسوندی ،این یه معجزست .خودت یارو یاور تو دلیم ❤️باش🙏🏻
اره صبر میکنم😌

آفرين مامان خوب😘😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

مرسی جواب دادی خواهر جون ، آره کار خوبی میکنی زیاد از نت استفاده نمیکنی هرچقد آدم مواظب باشه بهتره

میگم خب اونا رو با قرصا خورده بودی دیگه

آمپول نداشتی ؟ درسته ؟

میگم به نظرت با آمپول اچ سی جی اگه بخورم تداخل ایجاد نمیکنه ؟

چون دوره قبل دکتر بهم لتروزون با آمپول داده بود که فولیکولام رشد کنن 

راستی یادمه به همسرت هم یه چیزایی میدادی آره 

من بهش ویتامین سی و زینک میدم 

خرنوب و عسل

به نظرت کاسنی هم بدم ؟

جنسیت نی نیت مشخص شد ؟

مرسی جواب دادی خواهر جون ، آره کار خوبی میکنی زیاد از نت استفاده نمیکنی هرچقد آدم مواظب باشه بهتره ...

من همزمان با قرصا اينارو خوردم آمپول نداشتم.

ولى فك نكنم با آمپولم استفاده كنى ضرر داشته باشه چون اينا تقويت كننده تخمدان و رحم هستن آمپولم  واسه آزادسازى تخمك.تداخلى باهم ندارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی جواب دادی خواهر جون ، آره کار خوبی میکنی زیاد از نت استفاده نمیکنی هرچقد آدم مواظب باشه بهتره ...

خواهش ميكنم عزيييييييزم 😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی یادمه به همسرت هم یه چیزایی میدادی آره  من بهش ویتامین سی و زینک میدم  خرنوب و عسل ...

همون مخلوط سياهدونه و عسلو روزى يه قاشق مرباخورى صبا شوهرم ميخورد.عرق كاسنى هم روزى ي استكان ميخورد.كاسنى حتما بده ب شوهرت خيييييلى خوبه

مهمتر از اينا بيخيال باش اصلا بهش فك نكن.تا يادت افتاد منتظر نى نى هستى خودتو سرگرم يكارى كن ك يادت بره اين بيشتر از هرچيزى اثر ميذاره بنظرم😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
همون مخلوط سياهدونه و عسلو روزى يه قاشق مرباخورى صبا شوهرم ميخورد.عرق كاسنى هم روزى ي استكان ميخورد. ...

مرررسی عشقم ، باشه حتما میدم 

مرررسی که جواب دادی 

باشه سعی میکنم بیخیال باشم 

ولی مثل معتادا هر روز تو نی نی سایتم 

مگه میشه بیخیال شد خواهر 

برام دعا کن رهااا تو نی نی تو دلته دعات زودتر مستجاب میشه برام دعا کن

مرررسی عشقم ، باشه حتما میدم  مرررسی که جواب دادی  باشه سعی میکنم بیخیال باشم  ولی ...

ايشالا زود زود توهم نى نى مياد تو دلت عزيزم.حتما برات دعا ميكنم.

خواهش ميكنم عزيزم كارى نكردم من😘😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچها کسی میدونه هزینه غربالگری سوم (سونو انومالی) چقدره؟؟

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی ک ۸ ماه انتظارمو با یه تو دلی ته تغاری مثل خودم اسفندی به پایان رسوندی ،این یه معجزست .خودت یارو یاور تو دلیم ❤️باش🙏🏻
1331