2726

تا حالا خامه فرم گرفته درست كردين خيلى خوب شكل بگيره و آب نشه موقع تزيين؟؟؟؟من خودم چنبار درست كردم ولى خيلي خوب شكل نميگرفت و يكم ك ميموند وا ميرفت

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درمورد سوالت نظری ندارم.فقط اومدم بگم به به چ عموی خوبی داری ک براش تولد میگیری.خدا حفظشون کنه

عموی ما ک سال تا سال دیده نمیشه.دیده بشه هم جواب سلام هم نمیده

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2728
از قنادی بگیر

مررررررسى

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
اره‌..خامه اماده بن سای قشنگ فرم میگیره

مررررسى عزيزم.گفتم شايد يكى اينجا دستور خوب داشته باشه😍😍😍

درمورد سوالت نظری ندارم.فقط اومدم بگم به به چ عموی خوبی داری ک براش تولد میگیری.خدا حفظشون کنه عموی ...

من ٧تا عمو دارم همشون عشقن😍😍😍😍

اين عموم سه سال ازم بزرگتره و مجردم هست خيييييييلى دوسش داريم همه😍😍😍😍

من ٧تا عمو دارم همشون عشقن😍😍😍😍 اين عموم سه سال ازم بزرگتره و مجردم هست خيييييييلى دوسش داريم هم ...

عزیزم انشالله ک همیشه شاد باشین🥰

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
گاناش که خانه فرم‌گرفته نمیخواد

دو تا سوال جدا بود😁😁😁😁گاناش و واسه تزيين ميخوام خامه رو واسه خامه كشى.😁😁

عزیزم انشالله ک همیشه شاد باشین🥰

مرررررسى عزيزم.شماهم همينطور😍

دو تا سوال جدا بود😁😁😁😁گاناش و واسه تزيين ميخوام خامه رو واسه خامه كشى.😁😁

اها😆😂والا من هرکاری کردم خامه هام وا رفته.اما یبار رفتم قنادی خودش داشت خامه کشی میکرد از همون خامه داد اوردم انقد خوب بود

اها😆😂والا من هرکاری کردم خامه هام وا رفته.اما یبار رفتم قنادی خودش داشت خامه کشی میکرد از همون خام ...

آره خامه قنادى خييييلي خوبه منم گرفتم چن بار ولى خواستم واسه عموم سنگ تموم بزارم بگم خامشم خودم درست كردم مثلا☺️☺️☺️

گاناش چیه

سس شكلاتى ك ميريزن رو كيكا

2706