2737
2734
عنوان

سوزش قبل پریودی

19996 بازدید | 33 پست

سلام کسی هست قبل پریودی مثلایک هفته قبلش واژنش سوزش داشته باشه 

من سه ماه اینطوری شدم

ماه پیش دوبسته فلوکنازول خوردم پماد ان ان زدنباز اینماه شدم خسته شدم شورت هم نپوشیدم یکماه

منم اینجوریم.الانم چون سوزش دارم،خوابم نمیبره😩

وای منم من ماه پیش سه تا دکتر رفتم بیسوادن.

همون فلدکنازول کوتر دادن

اخه شاید قارچ نباشه باکتری باشه من اخه دمای بدنمزیاد شده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم من ماه پیش سه تا دکتر رفتم بیسوادن. همون فلدکنازول کوتر دادن اخه شاید قارچ نباشه باکتری با ...

منم آزمایش دادم قبلا گفتن عفونت ادراری داری ویسری قرص چرت وپرت.تا چند روز خوردم،هیچ تاثیری نداشت.بعد از چندماه که همین چند روز پیش میشه،بازم آزمایش دادم،اینبار گفت هیچ مشکلی نداری.اما من همچنان سوزش دارم😩

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2728
منم آزمایش دادم قبلا گفتن عفونت ادراری داری ویسری قرص چرت وپرت.تا چند روز خوردم،هیچ تاثیری نداشت.بعد ...

شما گفتن عفونت اداری موقع ادرار درد داشتید یا نه

من موقع ادرار ادرار میریزی رو لب کوچیک میسوزههههه

منم آزمایش دادم قبلا گفتن عفونت ادراری داری ویسری قرص چرت وپرت.تا چند روز خوردم،هیچ تاثیری نداشت.بعد ...

قرمزم هست؟من اخه قرمزه هم داخل هم بیرون.هرچی پناد گیاهی شیمایی برای قارچ زدم نشد

شما گفتن عفونت اداری موقع ادرار درد داشتید یا نه من موقع ادرار ادرار میریزی رو لب کوچیک میسوزههههه

اره بعضی وقتا.ولی بیشتر بعد از ادرار خیلی شدید بود

قرمزم هست؟من اخه قرمزه هم داخل هم بیرون.هرچی پناد گیاهی شیمایی برای قارچ زدم نشد

من قارچ نیست.کلا از بچگی سوزش ادرار داشتم.یا همون عفونت ادراری.

2738
بعد ادرار تا چند مدت کجاها میسوزه دیگه چ علایمی داری

علائم که نمیدونم.ولی تقریبا تا یک ساعت گاهی دوساعت دل درد وسوزش دارم

علائم که نمیدونم.ولی تقریبا تا یک ساعت گاهی دوساعت دل درد وسوزش دارم

منم همینم اخه سوزش من رو ولژنه ولب ها 

برای شما کجاس سوزش؟

من ادرارم کج میشه  موقع اومدن

منم همینم اخه سوزش من رو ولژنه ولب ها  برای شما کجاس سوزش؟ من ادرارم کج میشه  موقع اومدن

منم تقریبا همونجا.سعی میکنم با آب گرم همیشه خودمو بشورم وحتما خودمو خشک کنم.اینجوری کمتر سوزش میگیرم

منم قبل پري سوزش دارم

كلاً يكي از علائميه كه ميفهمم مي خواد پري بياد

كلي دكتر رفتم

ديگه يكي بهم گفت طبيعيه نگران نباشم

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
منم قبل پري سوزش دارم كلاً يكي از علائميه كه ميفهمم مي خواد پري بياد كلي دكتر رفتم ديگه يكي بهم گ ...

جدی لب های واژنتم قرمز میشه؟من اخه سه ماه اینطوریم

بدنم داغ میشه

2706