1147
1226

.

اگر بيشتر مي بينيد در مورد امضام نپرسيد.             تعداد آدم هايي كه در گذر زمان و با كم و زياد و فراز و نشيب زندگي از اصالت خارج مي شوند بسيار بيشتر از آدم هايي است كه اصالت خود را حفظ مي كنند . و اگر با خود صادقانه برخورد مي كرديم ضرب المثل "از اصل افتاديم نه از اسب" بايد رايج تر از ضرب المثل " از أسب افتاديم نه از أصل " مي بود. 

اینجا فقط تاپیک شوهر و ماهرشوهر و اینا بقیه رو مشتاق میکنه 

مشکل بقیه اهمیتی نداره براشون  

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

نظرسنجی کن بعد اذان تاپیک بزن. 

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1221
فقط عکس😄😄😄😄

چه لدتي داره عكس كسي كه هيچ جاي زندگي تون نيس ببينيد؟

اگر بيشتر مي بينيد در مورد امضام نپرسيد.             تعداد آدم هايي كه در گذر زمان و با كم و زياد و فراز و نشيب زندگي از اصالت خارج مي شوند بسيار بيشتر از آدم هايي است كه اصالت خود را حفظ مي كنند . و اگر با خود صادقانه برخورد مي كرديم ضرب المثل "از اصل افتاديم نه از اسب" بايد رايج تر از ضرب المثل " از أسب افتاديم نه از أصل " مي بود. 

یکی بیاد بگه مشکل بزرگی ازش حل شده کیف میونم اگه بشنوم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1167
نظرسنجی کن بعد اذان تاپیک بزن. 

😂

1220