2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد

709 بازدید | 50 پست

فرداشب افطاری خانواده منو دعوت کرده مامانش.اینم بگم ک من با مادرشوهرم زندگی میکنم.الان میگه فردا صبح بلندشو برو کمک کن.منم حرصی شدم گفتم مگه هر سری کی کمک میکنه جز من?گفتم دلم میخواد منم عین اوی یکی عروساش عین مهمون بیام و برم.گفتم دوروز دیگه مستقل شدم منم عین اونا مهمونم.اونم قاطی کرد هرچ دهنش درومد گفت ...همش میگف تو دردات یکی دوتا نیس.منم دلم شکست ازش...حالم خرابه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فردا صبح برو کمک کن

اینو به تندی گف؟

یا طبق عادت گف؟

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2738

چی میشه این زبوناتونه نگه دارین اخه..اگه این زبونا یکم کوتاه بشه تاپیکای عروس ومادرشوهری و دعوا زن و شوهر ۹۰درصد کم میشه از این سایت

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

دعوا کردین مادرشوهرت نفهمید؟؟؟ چجوری تو ۱خونه اید؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2706