1608
1609

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عزیزم. با دخترت بازی کن کارتون ببینین بیرون برین 

من بچه ندارم حوصلم سر میره شوهرم خوابم باشه باید منو ببره بیرون . اگه کلا خونه نباشع میرم خونه مادرم 

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
1522

با یه پسر شیطون و یه عالمه کار خونه شوهری که سرساعت میاد برا ناهار دیگه کی وقت کنم حوصلم سر بره

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
1432

کلی انیمیشن وبرنامه کودک بریزتوفلش بزن توتلویزیون باهمدیگه تماشاکنین

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
ببخشین میگم اگه این سی دی فروشیا برم واسم میزنن؟

اره

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1523

منم همین شرایطو دارم. قبلا ها میرفتم اینستا الان از اونم خسته شدم تازه اومدم نی نی سایت. ولی بچه م اول تا بتونم خونه رو ساکت و آروم نگه میدارم تا بخوابه که حداقل ده ساعت میخوابه بعد بیدار میشه منو باباش با اسباب بازیهاش کلی باهاش بازی میکنیم تا دیگه خسته میشیم‌ بعد میذاریمش پای تلویزیون. از نصف برنامه های نهال خوشش نمیاد ولی پویارو اگه بیدار باشه میبینه. بعدش چندتا بازی خوب براش گرفتم اونارو بازی میگنه قطار شادی، مهدکودک، مزرعه بچه ها. بعدم از آپارات و روبیکا براش کارتون و فیلم سینمایی میذارم

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا