2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ویفر خانگی 👌

.

این ویفر ها بینهایت راحته و آسون تر از میکادو 

من با همون چاقویی که توی عکس ها هست برش زدم چاقو لیزری آشپزخونه ام 

به هر سایزی دوستدارید میتونید برش بزنید من یه مقدار کوچولوی لقمه ای زدم یه مقدار برش بزرگتر 

به هر نوع طعمی که دوست دارید میتونید دربیارید کافیه اسانسشو بزنید من موزی زدم میتونید پرتغالی ،توت فرنگی هم بزنید 

حتی میتونید مواد رو پودر کاکائو بزنید و ویفرتون کاکایویی بشه 

نون ویفر هم بسته بندی لوازم قنادی ها میفروشن که میتونید تهیه کنید .

#ویفر_خونگی 

آرد شیرینی (گندم) : یک و نیم پیمانه ( لیوان)

پودر قند : یک و نیم پیمانه 

روغن مایع : یک و نیم پیمانه ( میتونید مخلوطی از کره و روغن بزنید )

اسانس دلخواه چند قطره

اگر شکلاتی خواستید پودر کاکایو سه ق که از آرد سفید کم میشه 

نون میکادو چهار ورق

.

اول آرد رو ده دقیقه تفت بدید تا بوی خامی آرد بلند بشه بعد یه دور از الک رد کنید و دوباره روی حرارت قرار بدید پودر قند رو هم روش الک کنید و مخلوط کنید بعد روغن مایع رو بهش اضافه کنید 

همیشه کمی از روغن رو نریزید شاید احتیاج نباشه مواد باید به صورتی باشه که سفت نباشه به عکس و فیلم دقت کنید مواد شل هست طوری که راحت روی نون میکادو پخش میشه در اخر اسانس رو اضافه کنید چند قطره بزنید مراقب باشید زیاد نزنید میتونید مواد رو بچشید و تنظیم کنید .

حالا اجازه بدید مواد از داغی بیافته( ولی سرد هم نشه )که وقتی روی نون ریختید موج نگیره 

یه لایه نون بزارید روش مواد رو بریزید و پهن کنید دوباره یه لایه نون و با دست فشار بیارید تا فیکس بشه تا به آخر و مواد تموم بشه برای این مقدار من چهار ورق نون میکادو استفاده کردم 

در اخر روش‌ یه جسم سنگین بزارید و بزارید یخچال تا خودش رو بگیره حدود دو ساعت خوبه

بعد با چاقو اره ای به هر سایزی دوست دارید برش بزنید

ویفر ها هم موندگاریش بالاس فقط تو ظرفی بزارید که هوا نکشه همین 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706