2737
2734
عنوان

نامزدم بهم شک دارع

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 26 پست
بچه ها نمیگییین بهم.    

عزیزم برو قسمت نی نی سایت من

زده قسمت ذخیره پست ها

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
میدونم ولی من احمق دوسش دارم میخوام بهش بفهمونم فکرش اشتباهه

عزیزمی افراد پارانویا درست شدنی نیست

من با یکی ازون خفن هاش در ارتباط بودم و نامزدم هم بود

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم ولی من احمق دوسش دارم میخوام بهش بفهمونم فکرش اشتباهه

اگر دلت می‌خواد تمام عمر زجر بکشی، زندگیت را بگذاری و حروم کنی راه‌های بهتری هم هست! چرا این راه که ذره ذره آب بشی؟ کسی که فکرش اشتباهه با اثبات حرف تو درست نمی‌شه. اون طرز فکرش خرابه. حتی گاهی توی چند سال اول کودکی بلایی به سرش اومده که سو ظن داره. یک روانشناس متخصص با چند سال تلاش و اراده‌ی خود فرد خیلی وقت‌ها موفق نمی‌شه. تو چرا می‌خواهی زندگیت رو قمار کنی؟ مثل یک چاله می‌مونه که خودت هم می‌افتی توش. 

ازش دور شو ولش کن به امان خدا با شک و هر فکر و بدبختی که داره بمونه. برو دنبال زندگی خودت یک زندگی خوب بساز.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
راهی هست به نظرتون

بنظر من که با یه آدم این مدلی طرف بودم، متاسفانه خیر عزیزم راهی نیست

این افراد هرچقدر هم بهشون بها بدی ، فضای محدودیتت رو بیشتر میکنه واست

مرسی عزیزم لطف کردی ممنون.

خواهش میکنم گلم،پیدا کردیش عزیزم؟

2738

ببینید در مورد این چیزا زیاد گیر نمیده ولی از اینکه گوشی مو چک میکنه متنفرم

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁