1147
1226
ماهم پتومیندازیم شباهنوزهواگرم نشده

کدوم شهر هستید؟

منکه تا صبح میمیرم از گرما ولی هنوز چون پسرم کوچیکه میترسم کولر روشن کنم شب پتو از روش بره کنار سرمابخوره😐

دوست داشتنت تمامی ندارد ، مثلِ خون در رگهایم جاریست...⁦♥️⁩😍  خدایا شکرت بخاطر زندگی آرومم و همسر مهربونم و پسر نازم⁦⁦🙏🏼⁩

عمل لیپوماتیک و سایر خدمات پوست و مو توسط پزشک مطرح کشور با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان 

( 02144120537 ) جهت مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

1156
1221
آره.زیارتش یه حس خیلی خوب میده😊آدم میگه یعنی امام  واقعا منو طلبیده!!!؟مرسی!

واقعا براتون متاسفم مگه امام رضا فقط برا شما فارسا هست که از وجود عربها شاکی هستین پس چرا شما وقتی میرین کربلا یا اماکن دیگه اینقد بتون احترام میذارن لطفا وقتی صحبت میکنین به طرز حرف زدنتون دقت کنین 😡

واقعا براتون متاسفم مگه امام رضا فقط برا شما فارسا هست که از وجود عربها شاکی هستین پس چرا شما وقتی م ...

عزیزم.من چندتاحرکت دیدم ناراحتم.شما به اعصابت مسلط باش.شما وقتی میرید کشور عربی اگه اون کشورتو تحریم باشه و پولش بی ارزش شده باشه گونی گونی خرید میکنی تا اون مردمو بدبخت تر کنی؟کاش فقط واسه زیارت امام رضا اومده بودن.😞

عزیزم.من چندتاحرکت دیدم ناراحتم.شما به اعصابت مسلط باش.شما وقتی میرید کشور عربی اگه اون کشورتو تحریم ...

من به اعصابم مسلط هستم ولی شما کلن گفتی عربها چقد هم کثیفن اونا فقط عراقی ها نیستن نصف بیشترشون عرب خوزستان هستن‌ پس اقتصاد داغون ایران به اونا مربوط نیست اینجا از ریشش داغونه چه کار به عربها داره 

من به اعصابم مسلط هستم ولی شما کلن گفتی عربها چقد هم کثیفن اونا فقط عراقی ها نیستن نصف بیشترشون عرب ...

الهی!!!عزیزم من شرمنده ام.سو تفاهم شده.😓.اصلا قصد توهین به عربهای خودمون ندارم.اتفاقا خودم اصالتا عربم.از اینایی که از ارزون بودن اجناس کشور ما سواستفاده میکنن و جمع میکنن میبرن حرصم گرفت.از کنارم هم رد میشدن.....😷.من خودم دوست عرب دارم و هیچوقت هم به هموطنم توهین نمیکنم.مدیون امام رضاست هرکس که فکرکنه منظورم اعراب خودمونه.حلال نمیکنم.بگماااا

1167
خواهش میکنم خوبه خودتم عرب هستی 😊

عرب نیستم.ترکم.ساداتم.اصالتم به اعراب میرسه.خیلی هم دوستشون دارم.شاید شماهم این صحنه هارو میدیدی ناراحت میشدی.دلم واسه هنوطن خودم(که اعراب سیل زده خودمون هم شاملشه)میسوزه.که اینا میان جنسو از بازار جمع میکنن و کم میشه و دفعه بعد که تولید بشه گرونترش میاد تو بازار و قدرت خرید ما پایینتر میاد.خیلی ها بدبخت میشن.😢

چندسالته خاله جون؟ اتاقت شبیه اتاق بچه های پنج ، شیش ساله س😂 چجوری بلدی بنویسی و تاپیک بزنی؟

وااااااااااا😆😆😆😆😆😆وسایلای بچمه😆😆😆سیسمونی پسرمه عزیزم من ۲۴سالمه 😅😅😅

1220