2726
عنوان

لطفا یک بیاد برا من بگه...

145 بازدید | 24 پست

خانومای خوشگل خونه دار میشه برا من توضیح بدین فرق مایکروفر و مایکروویو و توستر و سولاردام چیه؟!😕میخام بخرم توش موندم کدوم همه کاره تر وبهتره..لطفا اگه قیمتشونم دستتون هس بگین

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مایکروفر اشعه داره خطرناکه.

غذارو هم خشک میکنه.

من تستر دوست دارم خودمم تستر دارم راضیم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ن گمون نکنم شنیدم ویو اشعش بیشتره البته دقیق نمیدونم

ویو تلفظ لاتین همون فر هست😐

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
مایکروفر اشعه داره خطرناکه. غذارو هم خشک میکنه. من تستر دوست دارم خودمم تستر دارم راضیم

یعنی با تستر میشه مرغ و این چیزام درست کرد؟کلا کار فر رو اتجام میده؟

یعنی با تستر میشه مرغ و این چیزام درست کرد؟کلا کار فر رو اتجام میده؟

فر داخل گاز خوب سایزش بزرگتره.

ولی اگه منظورت ماکروفر هست کار همونو انجام میده.

تستر من هم مرغ بریان درست میکنه هم کباب هم پیتزا هم کیک واسه همه چی جا و درجه ی جدا داره.

فر داخل گاز خوب سایزش بزرگتره. ولی اگه منظورت ماکروفر هست کار همونو انجام میده. تستر من هم مرغ بری ...

میشه مارکشو و مدلشو بگی

میشه مارکشو و مدلشو بگی

عزیزم یادم نیست الانم دراز کشیدم حال ندارم پاشم فردا نگاه میکنم بهت میگم😁

2706