2737
2734

دخترم ۱۰ ماه اس کلا از وقتی دنیا اومد وقتی قطره میدادم یهو بالا میاورد بزرگار شد بهتر شد الان باز غذا ب گلوش بپره بالا میاره 

این ب کنار ۱۰ ماه اس ۴ تا دندون داره دوتا جلو دوتا پایین 

یک هفته اس ک غذا میدم انگشت میکنه دهنش بالا نیاره روزی دوسه بار بالا میاره دکار بردم کاری نکرد فقط برا سرماخوردگیش دارو داد

این بالا اوردنش برا چیه 

یعنی ب دندونه😭😭😭

خواهرم  و عمم زیاد میان خونم عمم ی جوری ب بچم نگاه میکنه انگار بیماری داره ک بالا میاره براش عجیب ک چرا غذا تو گلوش میپره بالا میاره 😭😭😭😭

کمککککککک

🌼🌼🌼🌼

چیزی تو گلوش گیر نکرده؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وزن تولدش ۳ کیلو بوده الان ۸۸۰۰ هستش 😔

وزنش خوبه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
وزن تولدش ۳ کیلو بوده الان ۸۸۰۰ هستش 😔

وزنش که خوبه. شاید رفلاکس داره. بچه دختر خالم اینجوری بود، بردش پیش گوارش اطفال طفلک الکی اندوسکوپی شد، بعد بردش پیش یه دکتر دیگه با دارو خوب شد فکر کنم رانیتیدین بهشداده بود البته مطمئن نیستم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
مگه رفلاکس تا ۱۰ ماهگی هم هس

رفلاکس اگه ریشه دار باشه تا 10 سالگی هم هست پسر دایی من تا 7 سال همینجور تا تکن میخورد بالا می اورد زندایی بیچاره شده بود سخته خدایی پسر خود منم هنوز داره 

و خدایی که در این نزدیکیست  
2706