2733
2734
عنوان

خواستگاری جلو خانواده شوهر 😛

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 70 پست

من خودم یه بار مادرشوهرم روضه داشت خونشون یکی از مهمونا هی نگام میکرد آخر جلو مادرشوهرم گفت ماشاالله چه دختری چندسالشه و اینا مادرشوهرمم گفت عروسمه 😲🤭 

زنه کلی غصه خورد گفت ای بابا من کلی نقشه کشیده بودم براش 

یعنی آنچنان ذوقی کردم که با شوهرم قهر بودم ولی رفتم بخاطر این اتفاق خجسته باهاش آشتی کردم 🤣🤣🤣

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

زندایی خوده شوهرم منو تا حالا ندیده بودن توی مراسم ختم مادربزرگ شوهرم داشتم پذیرایی میکردم خواهرشوهرمودصدا زدن گفته بودن شماره همین اشناتونو بدین برا نوم خواهرشوهرمم گفته بود زندایی دیر اومدی.. این زنداداشمه 

تازه یبارم جاربم حالش بد بود من همراهش رفتم بیمارستان بعد اون زیر سرم بود منم نگران بالا سرش ی پرستار اومد گفت مادرتون میگرن دارن😂😂😂😂فکر کرد دخترشم حالا قیافه جاریم زیر سرم👿👿👿👹👹👹

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
یادم باشه ینفرازدوستامو که مادرشوهرم نمیشناسه روعجیرکنم وقتی بامادرشوهرم رفتیم جایی بیادازم خواستگار ...

😁😁😁😁😂😂😂فردا رفیقام میفرستم درخونه مادرشوهرم😄😄

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
2706