2410
2553
عنوان

چندوقت بعد امپول hcgباید اقدام کرد

78 بازدید | 8 پست

؟ روز 16هستم دیگه حسش نیس. روز 11پری امپول اچ سی جی زدم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای اصلا حسش نیس دیگه کشش ندارم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2456

عزيزم به عنوان کاری که باید انجام بشه بهش نگاه نکنین 

مثل قبل از اقدام برای بارداری باشید و از با هم بودن لذت ببرید

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
عزيزم به عنوان کاری که باید انجام بشه بهش نگاه نکنین  مثل قبل از اقدام برای بارداری باشید و از ...

خب برا همین میگم حسش نیس

خب برا همین میگم حسش نیس

اگه فقط به خاطر بچه است معلومه خسته میشی 

پس خودتون چی

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
اگه فقط به خاطر بچه است معلومه خسته میشی  پس خودتون چی

کلا همینجورم بعد چندبار پشت هم خسته میشم. دوست ندارم برنامه ریزی شده  باشه واسه همین بیخیال شدم وازش گذشتم 

2714
کلا همینجورم بعد چندبار پشت هم خسته میشم. دوست ندارم برنامه ریزی شده  باشه واسه همین بیخیال شدم ...

کلا اگه نگاه کنی همه وقتی باردار شدن که بیخیال بودن

راحت باش عزیزم زندگیتو بکن