2726
عنوان

رفتار نامزدم دیوونم کرده کمکم کنید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 73 پست
ببین موقعی ک اعصابش خورده اینجوری میشع  واقعا نمیشناسمش اینطور موقع ها با خودم میگم چ راحت ازم ...

شوهر منم عصبانی میشه شاید حرف بد بزنه ب همه ولی ب من اصلاااا

بستگی ب خودتم داره ، رفتار متقابلت طبق چیزی ک گفتی خیلی جالب نیست

اگر میدونی باهاش با ارامش حرف بزنی وقتی عصبیه ، خب امتحان کن

مردا موقع عصبانیت نباید سر ب سرشون بذاری و جواب بدی بهشون 

بعد ک اروم شد حرفاتو بگو بهش

انگار تکلیفتون با رابطتون مشخص نیس طبق چیزایی ک تعریف کردی

شوهر منم عصبانی میشه شاید حرف بد بزنه ب همه ولی ب من اصلاااا بستگی ب خودتم داره ، رفتار متقابلت طبق ...

نمیدونم شاید اگه وقتی عصبانیه سرب سرش نمیذاشتم و عصبانیتشو بیشتر نمیکردم ایتحوری نمیشد 

حالا نمیدونم باید چ رفتاری نشون بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه عذرخواهی نمیکنه دلیلش واکنش شما هست اینکه شریک زندگی تون به خودش اجازه میده به شما بی احترامی ...

آره  ولی تز واکنششون میترسیم البته من اینجوریم دست بزن داره روانی 😖😖

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

ببین راه اشتی رو باز بزار....نمیگم برو جلو...ولی راهشو باز بزار....این آدمیه که قدم قدم به پات میفته نه یهویی....هنوز قلقش دستت نیومده

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2728

نامزدته یا دوس پسرت؟ رفتاراش شبیه نامزدا نیس بیشتر به دوس پسرا میخوره

من قبلا یه دوس پسر این مدلی داشتم دقیقا همین مدلی. ببین وقتش بیفته بهت توهینم میکنه الان اولشه. حرفای زشتم بهت میزنه اخر سر. یه ذره دیگه ادامه میدادی حرفای خیلی زشتم بهت میزد. الان اولشه

اگه گفت اسگل بگو این چ مدل صحبته شما متقابل جواب میدی یعنی روحیتون پذیرای جنگ و بی ادبی براتون عادی سعی کن بفهمه با ی خانم داره صحبت میکنه نه رفیق پسرش 

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
نمیدونم شاید اگه وقتی عصبانیه سرب سرش نمیذاشتم و عصبانیتشو بیشتر نمیکردم ایتحوری نمیشد  حالا ن ...

صحبت کنید رو در رو بهتره

حالا اگه نشددددد با پیام

بگو مشکلت چیه؟ برات مهمه این زندگی یا ن؟ ببین درد دلش چیه؟ بگو دوس داری وقتی عصبی میشی من چ رفتارای کنم؟دلیل رفتاراشو بپرس بحث نکنید صحبت کنید رو در رو باشه بازم بهتره با ارامش

پس باید چ رفتاری داشته باشم اخه بهش بی محلی هم میکنم مثل امروز میگه زوری موندن ب صلاح نیس نمیگه با ...

گلم شما به قول خودتون نامزدی و در مرحله اول آشنایی قرار داری. دیدن اینجور علایم زنگ خطر رابطه هست. به نظر میرسه پارتنر شما از لحاظ احساسی نمی تونه خودش رو مدیریت کنه. الان می خوام واضح بهتون بگم: تو دوره نامزدی نود درصد افرادی که تجربشو داشتن و بعد ازدواج طلاق گرفتن علایم کمرنگی دیدن اما فقط و فقط بخاطر اینکه فوران احساسی در دوران نامزدی هست حقایق رو کمرنگ دیدن و جدی نگرفتن. شما باید به همراه ایشون پیش مشاور برید.  اما من با این اطلاعات کم بهتون میگم ایشون رشد احساسی ندارند یعنی از لحاظ احساسی رشد نکرده اند ( اگر و اگر قصد سو استفاده احساسی نداشته باشند!!) و البته من برپایه حرفهای شما گفتم شاید شما یک طرفه به قاضی رفته باشید.

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بنظرم هنوز حس مسیولیت نمیکنه که متاهله

نامزدی بخاطر همین شناختنا هست ک ببینی ب درد ت میخوره یا ن حتما؟ ب این فکر کن بددهنی خیلی بده

یکم از علاقه ای ک اگر داری بهش فاصله بگیر منطقی فکر کن ب همه چیزش

همه تو حال خوب خوبن دیگه طبیعیه

تو موقعیت بد باید بتونه خودشو کنترل کن

ببین راه اشتی رو باز بزار....نمیگم برو جلو...ولی راهشو باز بزار....این آدمیه که قدم قدم به پات میفته ...

خب اخه من دخترم روحم لطیفه خیلی ب شخصیتم برمیخوره اینجوری حرف میزنه 

توی عصبانیت اصلا نمیشناسمش با خودم نیگم این هموت ادمیه ک واس من جونشم میداد و کلی بهم محبت میکرد پس چطور میتونه باهام ایتطور حرف بزته

نامزدیم  خب داره میزنه دیگه خفه شو و گم شو زشت نیس؟

در برابر حرفایی ک بعدن میشنوی هیچی نیس

این چه نامزدیه که بهت میگه راحت باش خشکله! این حرفش نهایت بی غیرتیشه ینی تورو چی فرض کرده. نامزد ادم مثه شوهر ادمه. یا میگه گمشو!! مردی ک غیرت نداره چی داره پس؟ 

حالا مال من دوس پسر بود با اینکه خیلی دوسم داشت ولی بالاخره دوس پسر بود . تازه اون اولاش عصبانی میشد فحش میداد مثلا خفه شو و اینا میگف من خوشم میومد عین خنگولا . بعد دیدم نه هی پیش رفت هی پیش رفت . دعوامون میشد حرفای زشت و تهمتای زشت میزد. جالبه بعدشم اروم میشد طوری محبت میکرد ک من خر میشدم

من باهاش کات کردم. به چه دردی میخوره همچین مردی

کسیم که من باهاش بودم حتی ابراز علاقش هم با حرفای رکیک بود در حالیکه تو اجتماع خیلی مودب بود خیلی عزیزم و جانم تو محل کارش از دهنش نم افتاد ولی با من واقعا بددهن بود حتی تو ابراز علاقه خودشم میگفت فقط با تو اینجوریم و میگفت حس لذت بهم دست میده 

عزیزم چون تو دوران نامزدی و شناختن هستین پس خوب سعی کن بشناسیش و نقاط مثبت و منفیشو با چشم باز ببینی.اگه نیازه به مشاور مراجعه کن.‌ الان عصبانی میشن دادو بی احترامیه از کجا معلوم فردا تو زندگی به کتک کاری نرسه... در ضمن شما هم بعنوان نامزدش وقتی ایشون عصبانیه میتونی یه مقدار خویشتن‌دار باشی و خودت رو کنترا کنی.

آره  ولی تز واکنششون میترسیم البته من اینجوریم دست بزن داره روانی 😖😖

اینکه از واکنش ایشون می ترسید بهای عمر شماست؟ بنظرتون توجیه خوبیه؟ این ضرب المثل رو شنیدید که میگه خودم رو بلرزونم همه رو بترسونم؟ خیلی مردها از این ترفند استفاده میکنند و زنها چون ذات لطیفی دارند و سازش محور هستند سکوت میکنند و به نحوی می گذرند. دو حالت داره اگر واقعا جراتش رو ندارید که در همان لاک خودتان بمانید اما اگر می خواهید تغییری ایجاد شود اول از خودتان شروع کنید 

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2706