2726

سلام

بچه ها من واقعا ب کمکتون احتیاج دارم

نامزد من در حالت عادی خیلی ادم احساسی ایه و موقع هایی ک باهم خوبیم کلی بهم محبت میکنه ولی ی ایراد و مشکل خیلی بزرگ داره ک واقعا داره منو بهم میریزه

اونم اینه ک وقتی عصبی میشه کنترلشو از دست میده و بی احترامی میکنه ب من

بعدش خودش میاد سمتم بعد ی روز ولی عذرخواهی هم اصلا نمیکنه و انگار ن انگار از کارش و حرفاش پشیمونه

مثلا الان ی مدته بدهی بالا اورده و خیلی بهم ریختس

دیشب باهم بحثمون شد سر ی موضوع خیلی چرت ب من گف اسکل منم گفتم هووووی درست حرف بزنا گف هوی عمته منم گفتم اسکلم عمه توئه گف خفه شو ولم کن منم گفتم ولت کردم برو گف پ گمشو

گفتم مطمئنی دیگه؟

گف اره وقتی اعصابمو خورد میکنی همینه

بعد امروز پیام داده نوشته تو کلا آنلانیا خیلی خوبی هه دمت گرم فعلا

منم جوابشو ندادم دید جواب ندادم دوباره پیام داد زوری موندن ب صلاح نیس بای خوشگله

منم گفتم تلاشت برای با من بودن همینقده؟ارع؟گف اره همین گفتم تو انگار دنبال بهونه ای برای تمون کردن واقعا میخوای تموم شه؟گف چی میگی بابا سرب سرم نزار حوصله ندارم

خلاصه بجای پشیمونی و عذرخواهی انگار طلبکارم هس

نمیدونم واقعا باید چ رفتاری باهاش داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه عذرخواهی نمیکنه دلیلش واکنش شما هست اینکه شریک زندگی تون به خودش اجازه میده به شما بی احترامی کنه این یعنی شما بهش این اجاره رو دادید. وقتی این کار رو میکنه شما به دلیل علاقه باز هم پذیرای ایشون هستید و اون اینو میدونه و هربار از روح شما بعنوان سطل زباله احساسی استفاده میکنه مقتدر باشید خانم.  اگر ترس و دلهره دارید که با عدم پذیرا بودن و تنبیه کردن اخلاقی ایشون ممکنه از دست بدیدشون بنظرم اشتباهه

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
ذاتش اینه بنظرم تا خودش نخاد درست شدنی نیس برا همه همینجوریه؟ عذرخاهی نمیکنه و بی احترامی میکنه مو ...

ببین موقعی ک اعصابش خورده اینجوری میشع  واقعا نمیشناسمش اینطور موقع ها با خودم میگم چ راحت ازم میگذره واقعا نمیدوونم باید چیکار کنم درست شه

دوران مشاورهاتونو رفتین؟ اگه نرفتین حتما برین اونا کمکتون میکنن 

وقتی یکیمون به هر دلیل بد حرف میزنه و فحش میده بنظر من نباید مثل اون فحش بدیم چون اینجوری بحث بیشتر میشه باید سکوت کنیم و نقطه بذاریم و دیگه گوش ندیم به حرفای بدش بعدا که اروم شد بگیم بخاطر این رفتارت خیلی ناراحتم دوست دارم دیگه همچیم چیزی تو زندگیمون تکرار نشه

اینکه عذرخواهی نمیکنه دلیلش واکنش شما هست اینکه شریک زندگی تون به خودش اجازه میده به شما بی احترامی ...

پس باید چ رفتاری داشته باشم اخه بهش بی محلی هم میکنم مثل امروز میگه زوری موندن ب صلاح نیس

نمیگه با خودش شاید رفتار من باعث این کم محلی شده

2706