2726
عنوان

شوهرم از کنترلم خارج شده زندگیم رو به زوال است

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 187 پست
اگه ممکنه از شهری که دوستاش هستن دورش کن برید شهر دیگه

آره دقیقا پارسال تا الان گفته میریم اما الان میگه اصلن نمیرم 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن بدهی و قسط بالا بیاره بره کار کنه منو شوهرمم خیلی مشکل داشتیم خودمون درگیر قسط کردیم رفیق ک هیچی واسه خودمونم دیگه وقت نداریم

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
ای خدا😔چرا گلم؟

مثل همیشه بیرون بود زنگ زدم۸دیقه مونده بیا اذان دیگه قطع کرد اومد خونه هرچی ازدهنش دراومدگف بعدباپشت دستش زده دهنم پرخون تورخت دراز کشیدم بایه دستم خون پاک میکنم بایه دست اشکم کسی نیس حرفای دلم بهش بگم بغلش کنم ارومم کنه

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2728
آره دقیقا پارسال تا الان گفته میریم اما الان میگه اصلن نمیرم 

با زبون خوش به راهش بیار با دعوا نمیتونی حرفت روپیش ببری.زبون خوش مار رواز سوراخ بیرون میکشه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
مثل همیشه بیرون بود زنگ زدم۸دیقه مونده بیا اذان دیگه قطع کرد اومد خونه هرچی ازدهنش دراومدگف بعدباپشت ...

انشالله مشکلاتتون حل میشه .چرا دست روت بلند میکنه؟

مثل همیشه بیرون بود زنگ زدم۸دیقه مونده بیا اذان دیگه قطع کرد اومد خونه هرچی ازدهنش دراومدگف بعدباپشت ...

اولین بارشه؟دستش بشکنه الهی .بقول شوهرم مردی که رو ضعیفتر از خودش دس بلند کنه از سگ کثیفتر و پستره😠😠😢

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
انشالله مشکلاتتون حل میشه .چرا دست روت بلند میکنه؟

همینجوری نمیدونم باز خاهرمادرش پرش میکنن هرزگاهی میفرستن جونم که میگن بفهم اختیارت دست ماس بایدچشم بگی خیلی تنهام خیلی میخام شوهرم بکشم انقدر اذیتم میکنه ازش متنفرم

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
همینجوری نمیدونم باز خاهرمادرش پرش میکنن هرزگاهی میفرستن جونم که میگن بفهم اختیارت دست ماس بایدچشم ب ...

پدرومادری پشتوانه ای کسی نیست کمکت کنه؟

اولین بارشه؟دستش بشکنه الهی .بقول شوهرم مردی که رو ضعیفتر از خودش دس بلند کنه از سگ کثیفتر و پستره😠 ...

نه هرزگاهی میاد میزنه مثلا ازموهام میکشه  یبار ازشکمم زد خونریزی کردم

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
چرا؟؟

شوهرم شغلش ازاده بخاطر. احمقیش ۱۷۰میلیون پولمونو بردن امروز فهمیدم دوباره همون اشتباهشو تکرار کرده از من پنهان کرده منم عید. که پولمونو بردن باهاش اتمام حجت کرده بودم امروز که  فهمیدم اشتباهشو تکرار کرده باهاش دعوا کردم اونم منو زد

2706