2737
2734
عنوان

واییییی شوهرممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 29 پست
خوش به حالت قدرشو بدون شوهرمن مثل تلفن سکه ای باید یه سکه بندازی دهنش تا حرف بزنه هیچی نمیگه

هاها کامنتتو خوندم برا شوهرم چپ چپ نگام میکنه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
  چرا

چه میدونم فازش چیعه 

میگه همتون زنین؟ راجب مردا چی میگین خخخخخ

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

وای دیشب هم شوهر من گفت خوب سرگرمیا همتون زنید؟ از دهنم در رفت گفتم گاهی مردا هم میان. یه دفعه قاطی کرد گفت دست ننم درد نکنه با این عروس تربیت کردنش.  یعنی چی مردا هم هستن. گفتم بابا با اسم خانوم میان لو میرن مدیریت لغو کاربری میکنه . دیگه تا آخر شب مگه ول کرد. همینجوری یه بند ور ور ور ور 

دنبالم راه افتاده بود هر جا میرفتم میومد میگه نه خدایی اگه من برم تو یه سایتی خانوما هم باشن تو چیکار میکنی خدایی قضاوت کن

اینقدر گفت تا آخر داد زدم گفتم مخمو خوردی بسه دیگه

دیگه ول کرد .اه .سیریش.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
که واقعا نازه یانه 🤣🤣🤣🤣🤣

اره نازه اما خعلییییییییی حرف میزنه به خودشم گفتم اینو کنترل کن میگه نمیتونم دست خودش نیست همه چیو توضیح میده مغزم دیگه نمیکشه من 

وای دیشب هم شوهر من گفت خوب سرگرمیا همتون زنید؟ از ذهنم در رفت گفتم گاهی مردا هم میان. یه دفعه قاطی ...

😂😂😂😂😂میفهممت

اره نازه اما خعلییییییییی حرف میزنه به خودشم گفتم اینو کنترل کن میگه نمیتونم دست خودش نیست همه چیو ت ...

شوهرمنم اینطوره وقتی شروع به حرف زدن میکنه یهو پشت هم سه چهارساعت شایدم بیشتر ادم دوست داره کنترل برداره خاموشش کنه😂😂😂

شوهرمنم اینطوره وقتی شروع به حرف زدن میکنه یهو پشت هم سه چهارساعت شایدم بیشتر ادم دوست داره کنترل بر ...

😂😂😂😂😂😂😂

2706