1147
1273
عنوان

واییییی شوهرممممم

614 بازدید | 29 پست

وای انقد حرف زد مخم رو خورد 

نشسته بقل دستم نی نی سایتو میبینه میگه چیکار میکنین 

واعیییی چقد حرف میزنعععع

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

همشون همینن خواهر😂😂😂😂 غصه نخور

فندق مامان میدونی مامان چقدر منتظرته ؟پس چرا نمیای چرا نمیای که مامانی رو خوشحال کنی فندق جانم من ادم دروغ گویی نبودم اما به خاطر شما چقدر به همه دروغ گفتم گفتن چرا نی نی نمیاری  منم از دروغ خندیدم وگفتم سنم کمه یا گفتم باباییت نی نی دوست نداره عشق مامان من با ذره ذره وجودم تو رو میخوام میدونی این روزا چقدر شکننده شدم ؟؟ادم صبوری بودم اما حالا منتظر یه تلنگرم تا سریع اشک بریزم  واون دختر شاد غمگین ترین ادم روی زمین شده این روزا حوصله خودمم ندارم  دارم از نبودنت دیوونه میشم قبلا از شنیدن خبر بارداری اطرافیان به قدری ذوق میکردم که انگار بچه خودمه  اما الان جلوشون همین رفتارو میکنم وبا کلی ذوق بهشون تبریک میگم اما وقتی میام خونه تا صبح خواب نمیرم واشک میریزم وتا چند روز حالم بده میدونی مامانی دوساله منتظرتم انتظار سخته عزیز ترینم پس بیا بیا ودل مامانی رو شاد کن ...اگر خدارا در حوالیت دیدی  ویا حضورش رو حس کردی ازش اجازه بیگیر وبیا تو دلم بگو مادرم منتظرمه 😘😘😘دوستت دارم فرشته کوچولوی من ❤❤ لطف کنید واسه باردار شدنم واسم صلوات بفرستید ممنون میشم 💜💜💜
1221

حرف نمیزنن میان تاپیک میزنن که شوهرمون یه کلمه حرف نمیزنه...یکی م حرف میزنه اینحوری😁

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1226
خوش به حالت قدرشو بدون شوهرمن مثل تلفن سکه ای باید یه سکه بندازی دهنش تا حرف بزنه هیچی نمیگه

هاها کامنتتو خوندم برا شوهرم چپ چپ نگام میکنه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
  چرا

چه میدونم فازش چیعه 

میگه همتون زنین؟ راجب مردا چی میگین خخخخخ

1280