2410
2553
عنوان

سینوزیت الرژیک

78 بازدید | 3 پست

از کسانی که در این سایت عضو هستند 

کسی با عمل جراحی سینوزیت الرژیک توانستن الرژی و سینوس خود را خوب کنند ؟

چه کسانی با هموپاتی سینوزیت الرژیک را خوب کردن؟

چه کسانی با واکسن الرژی ایرانی توانستن بر الرژی غلبه کنند تا به سینوزیت الرژیک منجر نشوند ؟

هیچی من که فقط دارو اسپری و اینا الانن که باردارم هیچ کاری نمیتونم بکنم اجازه مصرف دادوهارو ندارم فقط یع بخوری طب سنتی یادم داد انجام دادم بهتر شدم فکرم نمیکردم اثر کنه گفتم با ابنهمه دارو اخرم میفتم از درد و حال بدی،دیگه بخورش اینه پیاز رو میندازی تو اب بجوشه در قابلنه رو نیبندی قابلمه باشه بهتره که بعد خواستی بخور بدی بخارش زیاد بیاد بعد اخر سر که خوب جوشید حدود یه ربع یه مشت نمک دریا میریزی توش بعد میریزی زیر پتو بخور میدی با بینیت محکم میکشی بالا بخارو ،روزی چند بار تکرار کردم بهتر شدم الانن همش میشونیم بسته تو گرمای اهواز بدون کولر

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه سال سینوزیت ناشی از الرژی دارم ولی هر سال با دارو خوب می شدم ولی امسال از فرودین درد شروع شده تا الان نمی دانم برم عمل کنم سینوس و الرژی خوب می شود یا نه ؟

طب سنتی رفتم زیر نظر دانشگاه تهران

طب جدید رفتم و اسپری و قرص ولی فاید نکرد

بخور می دهم و عنبر نسا دود کردم ولی اولش خوبم ولی دوباره سینوس ام درد می گیرد 

2456