2726
عنوان

پدر زن باهوش

385 بازدید | 30 پست

من امروز دادگاه بودم.یه کار حقوقی داشتم.یه وکیل پیر رو صندلی کنارم نشست.مدام زوج ها میرفتن و میوندن و بعضی ها دعوا میکردن.وکیله گقت اگه یه پدر باهوش باشه موقع ازدواج به مهریه نمی چسبه.فقط باید دو تا چیز بگیره.اینجوری برندست.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا بقیه اشو تو پست اول میگفتی چی میشد!؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

حق طلاق و حق حضانت فرزند احتمالی.اینجوری شوهره دست سواستفادش بسته است.نه از طریق بچه به زن فشار میاره و نه با ندادنه طلاق زجرش میده.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
الان تاچند صفحه باید التماست کنن تا بگی؟؟؟😐😐😐

گقتم بالا

واقعا باید با طلا نوشت اینو.

من دختر عموم به خاطره دخترش تن به هر خفتی داد.

از طرفی چون حق طلاق داری خودت تصمیم میگیری بری نه وایسی تکلیفت یه نفهم مشخص کنه.

خوب کدوم مردی اینار میده

موقع ازدواج زیاد حالیشون نیست.هنوز پررو و سرکش نشدن.

حق طلاق و حق حضانت فرزند احتمالی.اینجوری شوهره دست سواستفادش بسته است.نه از طریق بچه به زن فشار میار ...

دقیقا

همونقد ک مهریه ابزار فشار ب مرده بچه و حق طلاقم ابزار فشار دست مرده و مطمئنا ارامش و بچه خییییلی مهمتر از پول و خانوما از مهریشون میگذرن طلاق میگیرن از مهریشون میگذرن بچشونو میگیرن

اینم شده عدالت و تساوی حقوق زن و مرد 

موقع ازدواج زیاد حالیشون نیست.هنوز پررو و سرکش نشدن.

نمیدونم والا اخه اینقدر الا همه چی سخت شده و طلاق زیاد شده پسرام دیه پررو شدن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

گفتم شاید به درد ما زنا بخوره...

موفق باشید.

البته تا جاییکه میدونم حضانت بچه قابل برگشته، یعنی پدرمیتونه ادعا کنه و بچه رو بگیره، من موقع ازدواجم تمام حقوقو گرفتم و به میلخودم حضانت فرزند رو نخواستم. دلیلی نمیدیدم اگه به مشکل برخورد کردم به تنهایی بار بچه به دوش بکشم. 

2706